Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну? 2021-09-18

Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну?

Дембель
Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну?
Поширити в соціальних мережах:

Не завжди повернення додому для бійця АТО стає довгоочікуваною та радісною подією. Чому деякі з них розуміють, що не можуть знайти своє місце у мирному житті та прагнуть знову взяти до рук зброю - у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Олексій Смірнов повернувся з АТО та виявився не потрібен нікому. Чоловік опинився буквально на вулиці та знову хоче повернутися на фронт. Вдома на Олексія чекали дружина та маленька донечка, але родина розпалася, як тільки виявилось, що боєць не в змозі влаштуватись на роботу.

"Вона сказала: "Ти там був героєм, а тут  ти ніхто. Ти тут повинен заробляти гроші. Якщо не можеш заробляти гроші та забезпечувати родину, ти нам не потрібен", – з прикрістю розповідає Олексій. – Після війни щось змінилось, може, вона розлюбила мене, може, іншого знайшла, просто все звелося до того, що у нас не виходить жити".

Бійця підтримали друзі – зібрали кошти і подарували йому автівку.

"Йому країна наша на сьогоднішній день нічим не допомогла, і ми вирішили з усіма друзями купити йому автівку, щоб він якось жив", – каже Андрій, друг Олексія.

Наразі Олексій працює таксистом, називає автомобіль "своєю домівкою" та прагне повернутися до бойових дій: "Я все тішу себе надією, що на війну повернусь колись. Якщо не загину, може, військовим стану. Тут я себе знайти не можу".

Що робити Олексію, а також багатьом іншим бійцям, які повернулись додому, але не можуть знайти себе на "цивілці", радить Валерія Гончарова, сімейний психолог: "Якщо боєць повертається додому, а раптом відбувається те, чого не очікував він, та чого не очікувала сім'я, в першу чергу треба повертати собі відповідальність та стійкість, шукати ресурси у собі".

Втрата необхідності, як стверджує психолог, напевно, найстрашніша втрата. Тому бійцю потрібно стати необхідним самому собі. Наразі можна звернутися до центру зайнятості або військкомату, там для учасників АТО знаходять роботу. До того ж, повернення з фронту – можливість почати життя з самого початку, згадати, чим хотілось займатися, спробувати щось нове.

Як після АТО не повернутися на війну та знайти себе у звичайному житті, дивіться у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій
Отрута шпигунів: як часто ви їсте ціаністий калій

Небезпечна отрута просто у вас під носом…

Компенсації не буде: чому страхова може відмовити у відшкодовуванні збитків за авто?
Заробити 300 мільйонів на вчителях: хто намагався відмити гроші на закупівлі шкільних ноутбуків
На публіці – пристойний сім’янин: головний дипломат Росії Лавров втрапив у скандал з коханкою
Шкільний адміністратор одружився з голограмою, у яку закоханий більше десяти років
У китайських горах знайшли гробниці людиноподібних істот з непропорційно довгими головами
Читати більше