Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну? 2021-09-18

Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну?

Дембель
Чому бійці після демобілізації знову повертаються на війну?
Поделиться в социальных сетях:

Не завжди повернення додому для бійця АТО стає довгоочікуваною та радісною подією. Чому деякі з них розуміють, що не можуть знайти своє місце у мирному житті та прагнуть знову взяти до рук зброю - у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Олексій Смірнов повернувся з АТО та виявився не потрібен нікому. Чоловік опинився буквально на вулиці та знову хоче повернутися на фронт. Вдома на Олексія чекали дружина та маленька донечка, але родина розпалася, як тільки виявилось, що боєць не в змозі влаштуватись на роботу.

"Вона сказала: "Ти там був героєм, а тут  ти ніхто. Ти тут повинен заробляти гроші. Якщо не можеш заробляти гроші та забезпечувати родину, ти нам не потрібен", – з прикрістю розповідає Олексій. – Після війни щось змінилось, може, вона розлюбила мене, може, іншого знайшла, просто все звелося до того, що у нас не виходить жити".

Бійця підтримали друзі – зібрали кошти і подарували йому автівку.

"Йому країна наша на сьогоднішній день нічим не допомогла, і ми вирішили з усіма друзями купити йому автівку, щоб він якось жив", – каже Андрій, друг Олексія.

Наразі Олексій працює таксистом, називає автомобіль "своєю домівкою" та прагне повернутися до бойових дій: "Я все тішу себе надією, що на війну повернусь колись. Якщо не загину, може, військовим стану. Тут я себе знайти не можу".

Що робити Олексію, а також багатьом іншим бійцям, які повернулись додому, але не можуть знайти себе на "цивілці", радить Валерія Гончарова, сімейний психолог: "Якщо боєць повертається додому, а раптом відбувається те, чого не очікував він, та чого не очікувала сім'я, в першу чергу треба повертати собі відповідальність та стійкість, шукати ресурси у собі".

Втрата необхідності, як стверджує психолог, напевно, найстрашніша втрата. Тому бійцю потрібно стати необхідним самому собі. Наразі можна звернутися до центру зайнятості або військкомату, там для учасників АТО знаходять роботу. До того ж, повернення з фронту – можливість почати життя з самого початку, згадати, чим хотілось займатися, спробувати щось нове.

Як після АТО не повернутися на війну та знайти себе у звичайному житті, дивіться у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поделиться в социальных сетях:

Последние новости

Яд шпионов: как часто вы едите цианистый калий
Яд шпионов: как часто вы едите цианистый калий

Опасный яд просто у вас под носом...

Компенсации не будет: почему страховая может отказать в возмещение убытков по авто?
Заработать 300 миллионов на учителях: кто пытался отмыть деньги на закупке школьных ноутбуков
На публике – приличный семьянин: главный дипломат России Лавров попал в скандал с любовницей
Школьный администратор женился на голограмме, в которую был влюблен больше десяти лет
В китайских горах нашли гробницы человекообразных существ с непропорционально длинными головами
Узнать больше