На каналі 2+2 прем’єра чотирисерійної драми «Звичайна людина»

Анонси 2+2
На каналі 2+2 прем’єра чотирисерійної драми «Звичайна людина»
Поширити в соціальних мережах:

Про звичайного робітника, який вирушив на пошуки доньки до окупованої території…

2 квітня, о 19:50, на телеканалі 2+2 до річниці звільнення Київської області від російських окупантів відбудеться прем’єра пригодницької драми «Звичайна людина», відзнятої за державної підтримки.

Головний герой серіалу «Звичайна людина» Олег – простий дорожній робітник, який завжди вважав себе звичайною людиною, без амбіцій на геройство чи славу. Та коли війна стукає в двері, його життя перевертається з ніг на голову. Пошук доньки, яка зникла в хаосі війни, стає його головною метою. Вирушивши на окуповану територію, Олег стикається з беззаконням та жорстокістю загарбників, які вчиняють звірства. Під час всієї подорожі Олегу доводиться робити неможливе: рятувати не тільки себе, але й людей навколо. 

Олег Шульга

Актор Олег Шульга

«Серіал «Звичайна людина» - це не лише розповідь про конкретного героя, але й про безмежну силу людського духу та відданість ідеалам, - каже автор ідеї та сценарист Андрій Виштак. – Ця історія нагадує нам про те, що навіть у найтемніші часи, коли здається, що вся надія втрачена, звичайні люди можуть здійснити неймовірні справи. «Звичайна людина» показує, якою міцною може бути згуртованість нації, та яка сила криється в кожній звичайній людині».

Головні ролі у серіалі виконали Олег Шульга, Вероніка Дюпіна, Євгеній Ламах та інші.

Знімали серіал «Звичайна людина» у 2023 році в Києві та області. Виробництвом займалась компанія «Енержіфільм», на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ»).

Продюсери стрічки: Дмитро Сафановський, Вадим Червяков, виконавчий продюсер – Роман Омельчук. Автори ідеї: Артем Кобзан, Андрій Виштак. Сценарій: Андрій Виштак. Режисер: Дмитро Андріянов. Оператор: Матвій Шульгін

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше