Сонячне затемнення-2024: чому надзвичайники в деяких країнах попереджають запастися їжею, водою та пальним?

Сонячне затемнення-2024: чому надзвичайники в деяких країнах попереджають запастися їжею, водою та пальним?
Поширити в соціальних мережах:

На жаль, в Україні його неможливо буде побачити, проте…

Незабаром люди з Землі зможуть спостерігати за повним сонячним затемненням. У 2024 році це космічне явище станеться 8 квітня. На жаль, в Україні його неможливо буде побачити, проте деяким українцям таки пощастить. А саме тим, хто іммігрував чи тимчасово проживає на півдні Північної та у Південній Америці, подорожує Тихим океаном, або ж мешкає недалеко від нього, а також – в Атлантиці та Антарктиді.

Згідно з NASA, це затемнення має потенціал вразити спостерігачів своєю красою. Його відмінність від минулих у супровідних явищах: очікується, що магнітне поле Сонця, перебуваючи у максимумі, або неподалік від нього, створить більш складну та захоплюючу картину корони. Протуберанці, подібні до рожевих завитків або петель, що випливають від Сонця, можуть стати видимими для спостерігачів.

Однак, разом із чарівним видовищем, прийдуть і проблеми. Тому, як пише видання iflscience, експерти радять готуватися до цієї незвичайної події, яка припадає на час сонячного максимуму. Минулорічні запити в пошуковій системі Google свідчать про недбале ставлення до безпеки очей під час спостереження за сонцем. Логістичні труднощі також варто очікувати: потік туристів, що сподіваються побачити затемнення, може призвести до перевантаження доріг та затруднень у доступі до необхідних послуг.

У світлі цих викликів, в службі з надзвичайних ситуацій, наприклад, жителям округу Орейн, Огайо  радять заздалегідь запастися продуктами харчування, водою та пальним, а також мінімізувати використання мобільних телефонів, щоб уникнути перевантаження мережі.

Пам’ятайте: затемнення — це унікальна можливість зануритися у чудеса космосу, але тільки за умови, якщо ви підготовлені до неї належним чином.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше