«Дуже страшно, коли ворог так близько», - акторка серіалу «Окуповані» розповіла, які сцени давались найважче

Анонси 2+2
«Дуже страшно, коли ворог так близько», - акторка серіалу «Окуповані» розповіла, які сцени давались найважче
Поширити в соціальних мережах:

Серіал про українців, які попри страх й щоденну небезпеку обрали шлях боротьби…

У Києві завершилися зйомки чотирисерійної драми «Окуповані». За словами продюсерки проєкту Олесі Пазенко, ідея фільму з’явилася, коли вона прочитала перші історії людей, які пережили окупацію. Згодом продюсери відвідали телеведучого каналу 2+2 Геннадія Попенка, який у перші дні повномасштабної війни разом з родиною опинився в окупованому Іванкові. Саме після цієї зустрічі й вирішили, що потрібно розповісти про тих, хто мужньо переживає випробування окупацією, не втрачає надії та чинить опір загарбникам.

Сценарій до чотирисерійного фільму «Окуповані» написав відомий сценарист та письменник Андрій Кокотюха. Про свою героїню, акторське та особисте життя розповіла виконавиця однієї з головних ролей Тетяна Юрікова.

— Тетяно, хто вона, ваша героїня?

— Дія відбувається в одному з українських сіл, яке окупували росіяни. Моя героїня прихистила у своєму будинку сусідів, яких й не дуже добре знала. Будинок сусідів розбомбили російські агресори, тож моя Клавдія без вагань взяла їх до себе. І, попри те, що вона не сама живе у цьому будинку, оскільки приїхала ще й донька з сином, які мають намір поїхати якомога далі від бомбардувань, але не встигли. Для мене Клавдія — берегиня. Вона не героїня чи бунтарка, але може «розірвати» на шматки того, хто скривдить її дітей. Клавдія годує сусідів, віддає консервацію, їй нічого не шкода. Чоловік Клавдії — лікар-хірург, змушений допомагати окупантам, але робить це лише для того, щоб не чіпали його сім’ю.

— Яка сцена у фільмі вам далася найважче?

— Сцена евакуації. У фільмі є момент, коли мій онук збунтувався і втік. Нам треба виїжджати, а дитини нема. Ніхто з родини через дитину не зміг виїхати. Цей розпач, коли навколо рашисти з автоматами, усюди — триколори, і розумієш, що ми — у пастці… Я відчула той жах, який не можна показати родині. Ти бачиш, що виїжджають сусіди, машини йдуть караваном, а ми стоїмо під дощем і не знаємо, що буде далі. Цю «картинку» я приміряла на себе, і мене охопив невимовний жах. Дуже страшно, коли ворог так близько.

Чи є у героїні серіалу реальний прототип? Про серіали та фільми, котрі знімають під час війни та багато цікавого читайте у повному інтерв’ю акторки Тетяни Юрікової для видання «Високий Замок».

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Середньовічна загадка Черкас: коли насправді було засноване місто, і чому археологи заперечують офіційну дату?
Перший політ людини в небі: як двоє французів у 1783 році на повітряній кулі поклали початок ери авіації?
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси
Чому іноземні студенти залишаються в Україні навіть у часи війни: історія еквадорця Хуана Каїси

Він разом із братом зустріли початок повномасштабного вторгнення в Києві…

«Володарі неба. На межі»: спеціальний показ документального фільму 2+2 відбувся у Дніпрі
21 листопада: день, коли Україна змінила майбутнє
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?
Революція Гідності: як українці, ціною власних життів, змінювали хід історії?

Перші акції були мирними, але вже за декілька днів розпочалося пекло…

Читати більше