«Загублений світ» розкаже вражаючі історії легіонерів у лавах ЗСУ

Загублений світ

Про подвиги іноземних добровольців, які нині захищають Україну…

04 березня о 17:00 канал 2+2 покаже новий випуск «Загубленого світу» про подвиги іноземних добровольців, які залишили свої мирні міста, домівки і рідних, щоб стати на захист України.

Loading...

На третій день повномасштабної війни Володимир Зеленський ініціював створення Інтернаціонального легіону та закликав добровольців з інших країн доєднатися до наших сил тероборони. Впродовж першої доби Міноборони отримало кілька тисяч заяв від іноземців. До нас прибули легіонери з 55-ти країн світу, навіть із таких віддалених куточків, як Бразилія, Південна Корея, Аргентина, Тайвань та Австралія. Якщо для одних захист України був справою честі, для інших – продовження їхньої власної війни. Так, у боях за Широкине та в обороні Бахмута брали участь чеченські добровольці, прихильники вільної Ічкерії, для яких перемога України – єдиний шанс повернути власну незалежність. 

У випуску «Загублений світ. Легіонери свободи» з ведучим Геннадієм Попенком глядачі почують, як від початку вторгнення легіонери воюють за свободу України.

Як онук Джона Кеннеді звільняв Харківщину у складі групи спецпризначенців, хто із західних політиків одягнув український піксель, як 72-річний французький чемпіон із мотокросу подолав на велосипеді дві тисячі кілометрів, щоб долучитися до спротиву українців, а також що мотивує успішних іноземців віддавати життя за країну, про яку вони раніше навіть не чули.

Як цивілізований світ об’єднався, щоб підтримати Україну – дізнавайтеся в інформаційно-пізнавальному проєкті «Загублений світ» 04 березня на телеканалі 2+2.

Дивися також:

У сучасному світі, де глобальні новини змінюються щохвилини, ми часто чуємо про Раду Безпеки ООН та її впливових членів.
24052025
Ми щодня дивимося на них, вони пливуть над нами, змінюючи обриси та кольори. 
На відміну від багатьох інших установ, які намагалися б приховати такий ляп, музей вирішив діяти відкрито. 
На жаль, фальшивки – це не лише про картини відомих художників чи розкішні прикраси.