Люди, предками яких були вовкулаки, здатні на нюх визначати хвороби та відчувають у натовпі потенційних мерців. Потенційний вовкулака може жити поруч із нами, адже гени воїнів-звірів у кожному 5-му українцю.
«Близько 20% людей в Україні мають надздібності. Вони можуть бути нащадками перевертнів, але навіть самі про це не здогадуються. Але мати при цьому загострене відчуття слуху чи нюху, якісь інтуїтивні відчуття», - розповідає парапсихолог, нащадок Петра Могили Лариса Могила
Щоб перевірити себе та близьких на вовкулацтво експерт пропонує простий тест: обережно підійдіть, наприклад, у зоопарку, до вольєру з вовками та уважно спостерігайте, як хижаки на вас реагуватимуть.
В Україні вовчі інстинкти використовували навіть на службі в армії. Фронтовий пес Гіві – справжній патріот, почувши слово «сепар», Гіві миттю б’є на сполох. Попри крихітний розмір цей песик рятував життя бійців під час АТО, адже він завчасно відчував ворожі артилерійські обстріли – починав скавчати, попереджаючи військових про небезпеку.
Ветеран АТО Олександр Олешко стверджує, у багатьох бійців на фронті відкриваються тваринні інстинкти про які вони раніше не підозрювали.
«Коли ми знаходилися під Донецьким аеропортом, я відчув польот артилерійського снаряда, кілька секунд і я сиджу за мішками. Я навіть не встиг оцінити процес мого переходу, як я перебіг. На підсвідомості відбулася оцінка звуку, я приблизно уявив, куди летить цей снаряд, і я забіг за мішки саме так, як треба»
Виявляється, запорізькі козаки теж пробуджували тваринні інстинкти у нащадків воїнів-звірів – їх на кілька тижнів закопували в землю. До легенд про воїнів-перевертнів ветеран АТО ставиться скептично, проте зізнається, що у розпалі боїв за Дебальцеве про всяк випадок вдягав під камуфляж пасок-оберіг «Науз»
«Цей елемент бере свої витоки якраз із традиції обертання звіром. Людина, одягаючи пояс, обертаючись, переходила в інший психологічний стан», - зазначив Олександр Олешко
Про це та більше дивися у сюжеті програми «Загублений світ»
Loading...
Дивися також: