Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Путін використовує ефект «ілюзія правди», який застосовував гітлер для промивання мізків своїх громадян

Загублений світ
Путін використовує ефект «ілюзія правди», який застосовував гітлер для промивання мізків своїх громадян
Поширити в соціальних мережах:

Війна росії в Україні направлена на повне знищення українського народу…

Війна, яку розв’язав путін в Україні, направлена не лише на захоплення нових територій, але і на геноцид українського народу, його повне винищення. Навіщо це потрібно російському диктатору? Відповідь просто – він боїться людей, які вміють і можуть думати, як колись гітлер євреїв. Голова третього рейху у своїй політиці використовував ефект «ілюзія правди» - метод впливу на думку людей.

Антисемітизм почав проявлятися в німецькій політиці з приходом до влади гітлера, що закликав знищити усіх євреїв з лиця Землі. І ключовим методом для поставленої цілі була саме брехня. Навіть у своїх лозунгах він казав, шо «брехня повинна бути великою і якщо вже це робити, то масштабно, тоді ніхто не поставить під сумнів, що це неправда».

Адольф гітлер і його міністр пропаганди йозеф геббельс родили масову компанію для переконання народу у тому, що євреї – це вороги. Маючи повну владу над пресою, вони звинувачували євреїв у всіх проблемах Німеччини. Так само, як зараз у своїх промовах каже путін і його поплічники про українців.

Такою брехливою пропагандою гітлер втовкмачував в голови громадян, що євреї – найжорстокіший народ, який не має права на існування. Як аргумент гітлер с геббельсом вигадали, що у середньовіччі євреї займалися ритуальними вбивствами християнських дітей і використовували їхню кров для приготування хліба, який їдять на Великдень.

Важко не побачити аналогії між політиками двох держав-терористів – нацистською Німеччиною і теперішньою росією. Проте путін та його команда навіть не заморочувалися і робили усе те саме, що і гітлер, як по методичкам. Історія добре пам’ятає, як це закінчилося для нацистського диктатора та Німеччини в цілому.

Що ще запозичив у гітлера путін? Чому гітлер боявся євреїв так само, як зараз путін боїться українців? Про це  дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проєкт за мотивами щоденників російських окупантів
Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Читати більше