Загублений світ дивитися на телеканалі 2+2 анонси, новини, відео дивитися на 2plus2 Загублений світ дивитися на телеканалі 2+2 анонси, новини, відео дивитися на 2plus2
Повні епізоди
;

«Загублений світ» - проєкт на 2+2, який розкаже про надзвичайні події, їхні причини та наслідки, відкриє таємниці світу, і розповість про те, у що складно повірити 

Новий сезон інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Ведучий «Загубленого світу» Максим Сухенко розкаже неймовірні історії людей, які стали героями мимоволі. Потрапили у найгірші ситуації свого життя і витримали їх. У нових випусках – українці-герої, які своєю незламністю та відчайдушністю, винахідливістю й оптимізмом рятують співвітчизників, шокують окупантів і вражають та надихають людей на усіх континентах. Сміливці, яким кохання допомогло вистояти, йдучи через жахи війни. Волонтери, які для тисяч людей перетворилися на земних ангелів. Транспортники, які заради порятунку України проклали шляхи там, де це просто неможливо – усі ті, хто несе світло у найтемніші часи для нашої країни.

Також, у нових тематичних випусках ведучий Геннадій Попенко спробує дослідити інший бік кровопролитної та жорсткої війни в Україні. Глядачі 2+2 дізнаються, чому Чорнобаївка стала прокляттям для російських військ, як путін поплатиться за вчинені злочини проти українського народу, яким чином російські ідеологи, як свого часу німецькі нацисти, планують завоювати світ за допомогою окультних сил.

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
«Загублений світ» розкаже, як природа допомагає захищати кордони України
Путін прирівняв себе до київського князя Володимира Великого, встановивши його пам'ятник навпроти кремля
«Не братські народи!»: як російська пропаганда століттями культивувала міф про спільне коріння з українцями?
Загадкові руки з перетинчастими пальцями: океанологи не можуть пояснити дивний випадок під водою біля Гренландії
10-поверховий будинок за 29 годин: в Китаї демонструють інноваційні методи сучасного будівництва
10-поверховий будинок за 29 годин: в Китаї демонструють інноваційні методи сучасного будівництва

Україна вже зосереджується на повоєнній відбудові і вивчає усі світові новинки…

«Загублений світ» розкаже, як росія перетворила історію на зброю
«Загублений світ» розкаже, як росія перетворила історію на зброю

Як і навіщо російська пропаганда маніпулює історичним минулим України…

Багатоповерхівки стануть ракетостійкими: сучасне житло в Україні будуватимуть за новими нормами
Ризикуючи життям, мешканці Іванкова на Київщині під час окупації врятували безцінні картини Марії Примаченко
Дивитись більше

Найкращі епізоди

Ведучі

Максим Сухенко
Максим Сухенко

Переконаний, що людину чекає жорстока помста за зухвале ставлення до природи. Дізнається, які загрози з космосу чекають нас у майбутньому, коли настане глобальне потепління та як вижити під час землетрусу, торнадо й повені.

Геннадій Попенко
Геннадій Попенко

Знає все про потойбічне життя, прокляті місця, чорну та білу магію. Аби з’ясувати, чи існують інопланетяни, провидиці й полтергейсти, ведучий особисто зустрінеться з учасниками містичних подій, які знаходиться на межі реального і потойбічного світів.

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше