Вона була «голосом Америки» з душею України: як українські іммігранти творять культуру в інших країнах?

Загублений світ
Вона була «голосом Америки» з душею України: як українські іммігранти творять культуру в інших країнах?
Поширити в соціальних мережах:

Голос Квітки Цісик знали усі у Сполучених Штатах…

Квітка Цісик – зірка американської музики, батьки якої були змушені переїхати до США зі Львівщини. Вона, так само, як і її сестра – видатна піаністка, народилися в США, проте все життя асоціювали себе з Україною.

Голос Квітки Цісик знали усі у Сполучених Штатах, адже у середині 20-го століття вона озвучувала переважну більшість рекламних джинглів. А, як відомо, немає більш повторюваної на радіо та ТБ пісні, ніж реклама.

«Там цифри просто нереальні та йдуть на мільярди. Це був голос Америки, в якій була душа України. Квітка ніколи не приховувала, що вона українка», - розповіла музичний театральний критик, директор агенції «DEL ARTE» Ольга Стельмашевська.

Квітки Цісик – українка, яка отримала Оскар, не отримавши його. У 1977 році на церемонії Американської кіноакадемії давали нагороду за найкращий саундтрек «Світло моєї мрії». Цю пісню у фільмі виконала Квітка та на церемонію Цісик не потрапила.

«В останній момент, саме на врученні премії Оскар, продюсер цього фільму вирішив, що на церемонії вручення цю пісню буде співати його донька. Хоча у фільмі звучить голос Квітки», - розповіла Ольга Стельмашевська.

Часи міняються, але українці, які підкорюють американський шоу-бізнес були, є і будуть. Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше