2200 років правління однієї династії: перший імператор Японії з’явився, ще у 4 столітті до нашої ери

Загублений світ
2200 років правління однієї династії: перший імператор Японії з’явився, ще у 4 столітті до нашої ери
Поширити в соціальних мережах:

Політологи пояснили, чому для японців це важливо…

Вважається, що перший імператор Японії з’явився, ще у 4 столітті до нашої ери. У це важко повірити, але нинішній імператор Нарухіто є прямим нащадком того самого першого монарха. Лише уявіть, 2200 років правління однієї династії! І це надзвичайно важливо для японців.

«У Японії правління імператорів однієї династії було джерелом постійності. Це стало можливим завдяки використанню міфу про божественне походження імператорської династії, який зміцнює престиж імператора та його правління. Такий міф створює відчуття невід'ємного зв'язку між імператором та японським народом, і в результаті, імператор стає символом національної єдності та стійкості», - написав у своїй книзі «Political Order in Changing Societies» політолог Семюел П. Хантінгтон.

Відомий факт, що японці погодились на капітуляцію у Другій світовій війні тільки коли Американці забрали зі своїх умов позбавлення імператор імператора Хірохіто владних повноважень. Горда нація була готова на повне винищення американськими ядерними бомбами, але не зрадила свого імператора.

Але якщо в монархів влада переходить із, так би мовити, кров’ю, то у випадку з обраними президентами є ймовірність, що за їхніми спинами хтось стоїть. Спеціалісти зі спецслужб пояснюють, що так звані «сірі кардинали», частіше за все саме роблять ставку на людей із глибокими комплексами. Чому і чим це, в основному закінчується для «обраних» – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше