Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Відмова від м'яса та майбутнє планети: як вегетаріанство впливає на світовий порядок?

Загублений світ
Відмова від м'яса та майбутнє планети: як вегетаріанство впливає на світовий порядок?
Поширити в соціальних мережах:

Деякі вважають, що вегетаріанство призведе до знищення людства…

Відмова від споживання м’яса – один із головних сучасних світових трендів. Кількість вегетаріанців на планеті зростає щодня і, за деякими даними, вже наближається до мільярда осіб. Вони все частіше виходять на мітинги та виступають за повну відмову від споживання м’яса людиною. Часто такі мирні рухи переростають у криваві сутички.

Наприклад, як сталося у 2017 році у Франції під час пікету вегетаріанцями аграрної виставки. Активісти у траурному вбранні лякали перехожих моторошними голосами тварин, які були записані у момент їхньої смерті. У такий спосіб вони нагадували м’ясоїдам, що смачні та поживні страви, хутро та шкіряний одяг вони отримують ціною вбивства інших. Проте вже за кілька годин мирна акція набула агресивних форм – вегетаріанці заблокували вхід на виставку і викрикували лайливі гасла на адресу м’ясоїдів.

«Така агітація найбільше наводить на думки, що це якась релігія. Ну навіщо це пропагувати? От не їси ти м’яса, то і не їж собі. Які ще можуть бути питання?», - вважають письменники брати Капранови.

Акція вегетаріанців у Парижі 2017 року – це лише крихітна частина міжнародної антим’ясоїдної компанії радикального руху «269». Його учасники по всьому світу влаштовують символічні криваві обіди, під час яких обливаються штучною кров’ю, саджають себе в клітки та випалюють на власних тілах тавро.  

«Фактично це сітка всього світового формату. З однієї сторони це вплив на людей, а з іншого – формування установок, суспільств, пріоритетів. В даному питанні – це може бути загроза, яка приведе до порушення великих інституцій держави. Це фактично розбалансування держави», - розповів свої думки з цього питання голова служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр) Микола Маломуж.

Є експерти, які вважають, що згодом вегетаріанство призведе до знищення людства, бо воно нам зовсім непритаманне. Але кому це може бути вигідно? Відпоідь на це та інші питання шукав проєкт «Загублений світ». Що з цього вийшло, дивись просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Жив із гномами в печері: льотчика випадково знайшли в горах Монголії через 14 років після зникнення
Жив із гномами в печері: льотчика випадково знайшли в горах Монголії через 14 років після зникнення

Ця загадкова історія трапилася з радянським пілотом Василем Єгоровим…

На 60 мільйонів років старші за найдавніших птахів: археологи знайшли таємничі пташині сліди, володар яких невідомий
Мешканці анексованого Криму бідніють: інвестори не хочуть вкладатися у збитковий регіон
Мешканці анексованого Криму бідніють: інвестори не хочуть вкладатися у збитковий регіон

Економіка півострова, здається, втрачає стабільність з кожним роком…

«Українські палаци. Золота доба» розкриють таємниці Підгорецького замку та маєтку Ґалаґанів
Зарубав бурята сапкою і сховав тіло у дворі: вражаючі історії героїчної боротьби мешканців Бородянки
«Загублений світ» розкаже, де та як судитимуть кремлівську верхівку за війну проти України
Читати більше