Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Відмова від м'яса та майбутнє планети: як вегетаріанство впливає на світовий порядок?

Загублений світ
Відмова від м'яса та майбутнє планети: як вегетаріанство впливає на світовий порядок?
Поширити в соціальних мережах:

Деякі вважають, що вегетаріанство призведе до знищення людства…

Відмова від споживання м’яса – один із головних сучасних світових трендів. Кількість вегетаріанців на планеті зростає щодня і, за деякими даними, вже наближається до мільярда осіб. Вони все частіше виходять на мітинги та виступають за повну відмову від споживання м’яса людиною. Часто такі мирні рухи переростають у криваві сутички.

Наприклад, як сталося у 2017 році у Франції під час пікету вегетаріанцями аграрної виставки. Активісти у траурному вбранні лякали перехожих моторошними голосами тварин, які були записані у момент їхньої смерті. У такий спосіб вони нагадували м’ясоїдам, що смачні та поживні страви, хутро та шкіряний одяг вони отримують ціною вбивства інших. Проте вже за кілька годин мирна акція набула агресивних форм – вегетаріанці заблокували вхід на виставку і викрикували лайливі гасла на адресу м’ясоїдів.

«Така агітація найбільше наводить на думки, що це якась релігія. Ну навіщо це пропагувати? От не їси ти м’яса, то і не їж собі. Які ще можуть бути питання?», - вважають письменники брати Капранови.

Акція вегетаріанців у Парижі 2017 року – це лише крихітна частина міжнародної антим’ясоїдної компанії радикального руху «269». Його учасники по всьому світу влаштовують символічні криваві обіди, під час яких обливаються штучною кров’ю, саджають себе в клітки та випалюють на власних тілах тавро.  

«Фактично це сітка всього світового формату. З однієї сторони це вплив на людей, а з іншого – формування установок, суспільств, пріоритетів. В даному питанні – це може бути загроза, яка приведе до порушення великих інституцій держави. Це фактично розбалансування держави», - розповів свої думки з цього питання голова служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр) Микола Маломуж.

Є експерти, які вважають, що згодом вегетаріанство призведе до знищення людства, бо воно нам зовсім непритаманне. Але кому це може бути вигідно? Відпоідь на це та інші питання шукав проєкт «Загублений світ». Що з цього вийшло, дивись просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше