Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Від трьох до семи: як довго діти пам'ятають свої попередні втілення за словами науки

Загублений світ
Від трьох до семи: як довго діти пам'ятають свої попередні втілення за словами науки
Поширити в соціальних мережах:

Спогади про попередні життя починають з'являтися в дітей з…

З самого свого початку людство хвилює одне з найбільш загадкових питань – що відбувається після смерті? Віру в релігійні уявлення про життя після смерті супроводжує сумнів і скептицизм сучасного світу. Проте, з кожним роком зростає кількість випадків посмертного досвіду, які виглядають надзвичайно вражаюче.

Доктор медичних наук Ян Стівенсон, голова кафедри психіатричного факультету університету штату Вірджінія, витратив 40 років на дослідження дітей, які стверджували, що пам'ятають своє попереднє життя. Своїми дослідженнями він документально підтвердив понад 1 200 випадків з 2,5 тисяч дітей, які розповідали про свої попередні втілення.

За результатами дослідження Стівенсон виявив, що спогади про попередні життя починають з'являтися в дітей з трьох років, проте вони забувають ці спогади найчастіше у віці 7-8 років. Ці розповіді мають важливий аспект – дитина залишається наполегливою у своїх твердженнях, навіть коли батьки намагаються її відволікти. Основні деталі розповідей залишаються незмінними з часом, і дитина проявляє знання та вміння, які важко пояснити, враховуючи її вік та досвід.

Це здається неймовірним, проте є ще більш вражаючі випадки – душа померлої людини у наступному втіленні може знову повернутися саме у свою сім’ю. Приголомшуючі подробиці від очевидців дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше