Від краю злиднів до світового лідера: як містична архітектура вплинула на рівень життя людей в Сінгапурі

Загублений світ
Від краю злиднів до світового лідера: як містична архітектура вплинула на рівень життя людей в Сінгапурі
Поширити в соціальних мережах:

Ця країна із 6-мільйонним населенням значно обігнала Україну за рівнем ВВП…

Сінгапур — приклад перетворення з тропічної країни, в якої немає жодних корисних копалин і яка навіть воду імпортує з сусідньої Малайзії, на процвітаюче місто-сад завдяки архітектурним інноваціям та працьовитому населенню.

Серед економістів тривалий час панувала теорія, що країни, розташовані поблизу екватора, такі як, наприклад, Еквадор, Колумбія, Венесуела, Конго, Уганда та Сомалі, приречені на злидні. Проте, Сінгапур несподівано для усіх став винятком із цього правила.

За останні 50 років ця держава вийшла з примітивних бамбукових халуп із солом'яними стріхами на архітектурні витвори сучасного мистецтва. Крім того, економіка країни зросла у понад три рази, обігнавши за рівнем ВВП Україну, Молдову, Білорусь та Грузію разом узяті.

Що ж робить Сінгапур особливим? На думку конспірологів, все завдяки містичній архітектурі, з якої країна почала свій новий етап розвитку. Уряд країни спрямовує значні кошти на створення незвичних споруд, що стимулюють працездатність громадян та сприяють процвітанню. Так, лише на створення міського парку було виділено мільярд доларів.

Пішохідний міст у формі подвійної спіралі ДНК, який з’єднує музей мистецтва та науки у формі розкритого лотоса та плавучий стадіон, що нагадує літаючу тарілку, є лише одним із багатьох шедеврів архітектурного мистецтва в Сінгапурі.

Також неможливо не відмітити дизайн супер-готелю у формі колоди карт, схвалений кращими майстрами феншуй. На даху цієї будівлі розташований величезний басейн та парк, що займає площу 12 000 м².

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше