Унікальний генетичний код: власники негативного резус-фактура є нащадкам інопланетян?

Загублений світ
Унікальний генетичний код: власники негативного резус-фактура є нащадкам інопланетян?
Поширити в соціальних мережах:

Позитивний резус-фактор крові мають 80% населення планети, а от у 15%...

Унікальний негативний резус-фактор крові людей завжди викликував зацікавленість науковців та загальний захоплення громадськості. Досліджуючи особливості людської крові, американські вчені виявили, що власники негативного резус-фактура є нащадкам інопланетян!

Відомо, що позитивний резус-фактор крові мають 80% населення планети і лише у 15% він, чомусь, відсутній. Як утворився негативний резус, провідні вчені не можуть пояснити вже тривалий час і називають це загадковим феноменом.

Але у 1998 році всесвітньо відомий американський археолог і письменник Бред Стайгер видав працю, що перевернула уявлення про походження людей із негативним резусом крові.

«Він висунув гіпотезу, що негативний резус-фактор дано людству від інопланетян. Тобто ця кров є у відвідувачів інших світів», - розповів біофізик, кандидат фізико-математичних наук Віктор Жуков.  

Висновки Стайгера базуються на глибоких історичних та медичних дослідженнях. Зокрема, він вказує на те, що позитивний резус-фактор крові, відомий як «геном мавпи», передавався людям від приматів. Однак у деяких індивідів з'явився негативний резус, який не можна пояснити за допомогою класичної теорії еволюції.

Постає питання – звідки у крові деяких людей взявся унікальний негативний резус-фактор? Відповідь на нього шукали у проєкті «Загублений світ». Що з цього вийшло – дивись просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше