Фото літаючих динозаврів: свідчення загадкових зустрічей людей з гігантськими птахами

Загублений світ
Фото літаючих динозаврів: свідчення загадкових зустрічей людей з гігантськими птахами
Поширити в соціальних мережах:

Вони нагадують птерозаврів…

Світ загадковий та непередбачуваний, і кожен раз, коли з'являються звістки про зустрічі з незвичайними істотами, серце починає битися швидше. Чи можуть гігантські птахи, які нагадують птерозаврів, існувати в наш час?

Звістки про таємничих птахів з минулого не перестають захоплювати уяву та підживлювати дискусії в наукових та аматорських колах. А фотографії, зняті американськими солдатами у 19-му сторіччі, лише підсилюють цю містичну ауру.

Але і в нашому, 21 столітті, теж вистачає історій, пов’язаних з летючими динозаврами. Наприклад, у жовтні 2002 року пілот Джон Букер, керуючи літаком у Манокотаку на Алясці, став свідком неочікуваної зустрічі з істотою, розмах крил якої перевищував чотири метри. Його спостереження були підтверджені не лише пасажирами літака, а й кількома водіями, які в той час перебували на землі.

А вже кілька років потому, у штаті Айдахо, США, на відео була зафіксована неймовірна сцена: гігантський птах з довгим дзьобом та розмахом крил, що не поступався розмірами трьохповерховому будинку.

Палеонтолог Павло Пучко пояснює: ці гігантські птахи нагадують нам про історію, яка розгорталася мільйони років тому, коли на Землі літали птерозаври:

«Це літаючий птах, який жив у Південній Америці 12-15 мільйонів років тому і вимер десь, приблизно, 3-2,5 мільйони роки тому. Він – один з двох відомих на сьогодні найбільших літаючих птахів».

Цікаво і те, що більшість динозаврів і досі дійсно живуть серед людей, маскуючись під страусів, індичок чи колібрі. Більше  подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше