Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?

Загублений світ
Унікальність генетичного коду: що відрізняє українців від інших народів?
Поширити в соціальних мережах:

На це запитання дає відповідь дослідження, проведене групою вчених з різних куточків світу…

Що вирізняє українців? Генетичне дослідження нашої нації, проведене групою із 28 вчених з різних куточків світу під керівництвом Тараса Олексика, розкриває унікальність та різноманітність генетичного матеріалу нашого народу.

«Українця можна визначити генетично. Ми унікальні! Нас, наш історичний і генетичний контекст треба вивчати», - ексклюзивно розповів генетик з Ужгорода, який нині працює в Оклендському університеті США Тарас Олексик.

За шість років дослідження було виявлено понад 13 мільйонів генетичних варіантів, з яких понад півмільйона є абсолютно новими. Це свідчить про велику різноманітність геному українців, що виникла протягом тисяч років історії. Українці – унікальна популяція, яка сформувалася на перехресті різних народів та етнічних груп.

«Тут жили народи, про яких ми вже не чуємо. Куди ділися половці? Що сталося з готами та варягами? А нічого! Вони усі є в нашому геномі, присутні як маленькі шматочки хромосом. – каже генетик Тарас Олексик. Ми дуже цікава популяція, в якої залишилися сліди цих історичних процесів, які вивчаючи, наприклад, француза ви не знайдете».

За словами вченого, ці результати дослідження відкривають нові можливості для вивчення історії та походження українського народу. Вони дозволяють краще зрозуміти, як формувалася українська культура та ідентичність протягом століть.

Дослідження генетичного матеріалу українців також відкриває широкі перспективи для міжнародних досліджень у галузі генетики та антропології. Вивчення українського геному може допомогти в розумінні еволюційних та міграційних процесів, які вплинули на формування сучасних європейських народів.

А от дослідження геному росіян, які проводили міжнародні вчені, були раптово зупинені, засекречені та передані під керівництво старшої доньки путіна. Чому так сталося та які цікаві факти виявили за допомогою досліджень науковці, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
«Загублений світ: Випалена земля» - як українські фермери розвивають аграрний сектор
Читати більше