Трансформація після трансплантації: як нові органи можуть впливати на особистість

Загублений світ
Трансформація після трансплантації: як нові органи можуть впливати на особистість
Поширити в соціальних мережах:

Висновки вчених шокували науковий світ…

Деякі дослідження в галузі генетики принесли сенсаційні відкриття, які можуть перевернути наше розуміння того, як працює людський організм. Відомий американський генетик, професор Гері Шварц, протягом двадцяти років вивчав зв'язок між донорами та реципієнтами органів. Вчений прийшов до висновку, який шокував науковий світ. Виявляється, що після трансплантації органів реципієнт може перетворитися на іншу людину не лише зовні.

Шварц стверджує, що між мозком та серцем існують нейрохімічні та електрохімічні комунікації, які дозволяють передавати думки, почуття, мрії та страхи. Це призводить до збереження так званої клітинної пам’яті у серці реципієнта. Таке відкриття відкриває нові перспективи у розумінні впливу трансплантації на психологічний стан та особистість людини.

Професор інституту молекулярної біології та генетики, Віталій Кордюм, підкреслює, що трансплантація не лише пересаджує матеріал, що містить частину біологічної інформації іншого організму, але також зумовлює зміни у емоційному стані та поведінці людини.

«Між клітинами організму йде обмін сигнальними інформаційними молекулами і ніхто сьогодні не може сказати навіщо це потрібно і чому, крім того, що це є і зумовлює не лише здоров'я організму, а й емоції та поведінку в якійсь значній частині», - каже Віталій Кордюм.

Ці нові відкриття в генетиці викликають багато запитань і зацікавлення як серед науковців, так і серед широкої громадськості. Вони можуть мати значний вплив на медичну практику та розуміння людської природи, відкриваючи нові можливості для покращення як фізичного, так і психічного здоров'я людини.

Реальні факти того, як люди змінювалися після трансплантації, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Читати більше