Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Таємний указ путіна про теракт на Чорнобильській АЕС: що завадило кремлю реалізувати свій ядерний план?

Загублений світ
Таємний указ путіна про теракт на Чорнобильській АЕС: що завадило кремлю реалізувати свій ядерний план?
Поширити в соціальних мережах:

Інтеграція України в електромережу ЄС загрожувала зруйнувати енергетичну монополію рф…

Вже ні для кого не секрет, що срср планувало закабалити Європу в енергетичне рабство. Тому не дивно, що поспішаючи реалізувати цей план, тогочасне керівництво не звернуло уваги на кричущі конструктивні недоліки, які були допущені під час будівництва Чорнобильської АЕС і ніяк не реагувало на регулярні доповіді про аварійний стан ЧАЕС. А коли у 1986 році сталася найстрашніша ядерна катастрофа, використали її на свою користь. Бо вона настільки налякала світ, що європейські уряди почали масово відмовлятися від атомних електростанцій та переходити на російські вуглеводні.

Проте, керівництву срср так і не вдалося до кінця реалізувати свій план через розпад радянського союзу і за його повне виконання взявся путін. Але інтеграція України в електромережу ЄС на початку 2022 року загрожувала не лише зруйнувати енергетичну монополію москви, а й позбавляла російську владу головного джерела особистого збагачення.

«Україна має занадто великі, як для нашої країни, генеруючі потужності в електриці. Наша електрика може допомогти Європі замінити приблизно 7 млрд кубометрів російського газу», - каже директор центру дослідження енергетики Олександр Харченко.

Звісно путін не міг цього дозволити і 11 березня 2022 року українська розвідка повідомила, що він наказав підготувати на Чорнобильській атомній станції теракт, а потім звинуватити у ньому Україну. Російські війська одну за одною перебили усі лінії електропередач, що живили станцію та повністю знеструмили ЧАЕС. Під загрозою опинилося сховище відпрацьованого ядерного палива – гігантськи водний резервуар, куди помістили радіаційно небезпечні елементи з усіх трьох реакторів, що вціліли після аварії на ЧАЕС. Через знеструмлення міг статися потужний паровий вибух.

Персоналу станції, який російські терористи захопили у заручники, довелося терміново підключати систему охолодження до електрогенераторів. Однак ті споживали 27 тон пального на добу, а це у тих реаліях 14 годин роботи.

Щоб запобігти повторного Чорнобиля, електрики Укренерго, ризикуючи власним життям, кілька разів відновлювали зовнішнє живлення ЧАЕС.

«Конкретні бригади лежали під снарядами і під погрозами розстріляємо прям зараз. Вони дійсно прощалися з родинами коли знов і знов виїжджали на відновлення ліній», - згадує директор центру дослідження енергетики Олександр Харченко.

Та після кожного вдалого ремонту окупанти знову і знову знищували відновленні електромережі. На що довелося піти персоналу ЧАЕС аби стабілізувати роботу станції? Чому план путіна зрештою не спрацював і хто йому завадив? Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ»:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Вражають броньовані бункери, запуск на 360 градусів, налаштування таймера вибуху: переваги боєприпасів GLSDB
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі
Смерть у млині: 24-річний хлопець вирішив спробувати себе у ролі хом’ячка, який цілодобово бігає у колесі

Іноді вчинки людей змушують замислитися, чому інстинкт самозбереження працює не у всіх…

Таємні ідеологи вторгнення в Україну: хто переконав путіна у слабкості Заходу?
Таємні ідеологи вторгнення в Україну: хто переконав путіна у слабкості Заходу?

Одним із прибічників вторгнення до суверенної сусідньої держави є 71-річний мільярдер…

Боксер Денис Берінчик переміг француза, а Тайсон Ф'юрі викликав на бій Олександра Усика
Боксер Денис Берінчик переміг француза, а Тайсон Ф'юрі викликав на бій Олександра Усика

Українські боксери продовжують збирати всі світові титули…

Ще більше 500 окупантів стали добривом для української родючої землі: бойові втрати ворога станом на 4 грудня
Місто під москвою: дігери випадково натрапили на путінський бункер під час дослідження підземних об'єктів
Читати більше