Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Таємниці прадавньої трипільської цивілізації: найбільші мегаполіси давнини могли знищити космічні віруси

Загублений світ
Таємниці прадавньої трипільської цивілізації: найбільші мегаполіси давнини могли знищити космічні віруси
Поширити в соціальних мережах:

5 000 років тому подібної долі зазнали й багато інших древніх народів…

Раніше ми розповідали про те, що будівельників легендарної стародавньої обсерваторії Стоунхендж вбили «прибульці», а саме – віруси, які досі невідомо, як потрапили на південь Англії. Але 5 000 років тому подібної долі зазнали й багато інших древніх народів, в тому числі і найдавніша розвинена культура на території України – трипільська.

У часи розквіту трипільці будували поселення площею до 500 гектарів. Це були найбільші мегаполіси древності. Та схоже жахлива епідемія буквально стерла загадкову культуру з лиця землі.

Але хто і навіщо знищував давні цивілізації? Це досі загадка для офіційної науки. Проте останнім часом науковці та дослідники аномального сходяться в одному – справжнє джерело епідемій сліду шукати за межами нашої планети, в одній із сотен-мільярдів галактик всесвіту. Бо ще стародавні астрономи помітили, що в небі перед епідеміями з’являються комети, а їхні уламки падають на Землю в якості метеоритів. До слова, документально зафіксовано, що саме комета передувала жахливій епідемії у Древньому Римі. Тоді загинула ледь не половина населення імперії.

Комети і метеорити викликали у наших предків містичний страх. А не так давно обґрунтованість цих страхів підтвердили і сучасні науковці. Шокуючі подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше