Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

У глибинах Тихого океану існує загадкове місце, де дельфіни збираються у зграї і буквально «танцюють» у повітрі

Загублений світ
У глибинах Тихого океану існує загадкове місце, де дельфіни збираються у зграї і буквально «танцюють» у повітрі
Поширити в соціальних мережах:

Такий неймовірний перформанс дивує навіть біологів…

У глибинах Тихого океану, подалі від шумного сучасного світу, існує місце, де дельфіни влаштовують своє власне шоу. Вони збираються у зграї, по 200-300 особин, а потім … «танцюють». Довгоносий дельфін вистрибує з води і дзиґою крутиться у повітрі. Таким чином за тисячі кілометрів від берегів, вода океану стає світовою сценою для виконання дельфінами свого неймовірного перформансу, який дивує навіть біологів. Але виникає питання, що спонукає цих водяних артистів до вистав в повітрі? Поки що це загадка, на яку наука ще не знайшла остаточної відповіді.

Проте у вчених є декілька думок з цього приводу. Перша теорія вказує на те, що дельфіни використовують цей незвичайний танець, як спосіб сповіщення про своє місцезнаходження, таким чином спілкуючись зі своєю зграєю. Згідно другої теорії, так дельфіни можуть виплескувати свої емоції – любов, гнів, чи страх можуть бути виражені цими миттєвими вибухами енергії, які, схоже, просто захоплюють їх у момент емоційного підйому. Третя ж теорія каже про те, що піруети у повітрі допомагають дельфінам позбавитися від паразитів, які можуть накопичитися на їхній шкірі.

А найцікавіше, що роблять вони так лише в одному місці на Землі – у заповіднику «Фенікс» біля Кірібаті. Важливо відзначити, що саме в цьому заповіднику у 2008 році вчені виявили новий вид скатів, який вражає своїми розмірами. Гігантська манта, з розмахом плавців до 7 метрів, стала справжнім велетенем підводного світу. Та ці величезні створіння тримаються поодинці, рідко заходять туди, де плавають кораблі, а заповідник для них є ідеальним укриттям, оскільки для людства це справжній край світу.

Загалом заповідник «Фенікс» біля Кірібаті може здивувати навіть найдосвідченіших біологів. Чим ще – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Зіткнення зірок у Сонячній системі: що станеться, якщо повз Землю вирішить «прогулятися» подорожуюча зірка?
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді

Трилобіти повстають із попелу, щоб відкрити стародавню карту світу…

Повернувся з полону і зробив пропозицію: історія Діани та азовця Лева, яка показує силу кохання та віри
Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

Читати більше