Шокуюча версія українського астрофізика: давні дракони та люди могли народжувати гібридів – симбіонтів

Загублений світ
Шокуюча версія українського астрофізика: давні дракони та люди могли народжувати гібридів – симбіонтів
Поширити в соціальних мережах:

Міф це чи реальність…

Легенди про драконів, або літаючих динозаврів, існують у багатьох культурах світу. Однією з найвідоміших в Україні є легенда про київського змія Горинича. За переказами, цей триголовий змій мешкав у печері над річкою Смородинка, яка зараз тече по трубах. Лігво змія досі існує, нагадуючи про давні часи.

Люди вірили, що змія потрібно задобрювати, щоб він не руйнував місто. Для цього кияни приносили йому в жертву вродливих дівчат. Але чому саме дівчат? Відповідь на це питання має український астрофізик Олексій Стеклов.

Він вважає, що змій Горинич хотів відтворити себе. За його версією, ця істота могла запліднювати жінок, створюючи гібридних нащадків – симбіонтів. Вони зовні нічим не відрізнялися від людей, але мали особливі властивості. Ця теорія підтримується переказами про китайських драконів, які також могли спарюватися з людьми.

Великий китайський дракон Лунг, за легендами, мав дев'ятьох синів, кожен з яких мав специфічні властивості. Один з них будував споруди, інший був воїном. Це підтверджує думку, що дракони могли створювати потомство від людей.

Чи можливо, що дракони справді існували поряд з людьми? Археологічні знахідки не дають однозначної відповіді. Однак, деякі вчені вважають, що міфи про драконів могли виникнути на основі зустрічей з великими хижаками або динозаврами, чиї кістки знаходили люди.

Печера змія Горинича в Києві – це пам'ятка давніх часів. Вона нагадує нам про легенди та вірування наших предків. Навіть сьогодні, стоячи біля входу до цієї печери, важко не відчути присутність стародавніх міфів.

Легенди про літаючих динозаврів або драконів продовжують захоплювати уяву людей. Чи були вони реальними істотами, чи лише плодом фантазії – це питання залишається відкритим. Однак, історії про змія Горинича та інших драконів нагадують нам про багатство нашої культурної спадщини та непізнані таємниці минулого.

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Невідома історія, або «Ханська Україна»: як козаки Запорізької Січі опинилися на Османській землі?
Бойові комарі та розіп'яті хлопчики: як велика брехня стає правдою для росіян?
Бойові комарі та розіп'яті хлопчики: як велика брехня стає правдою для росіян?

Кремлівські пропагандисти вміло маніпулюють розумом своїх людей…

Археологи в Польщі виявили 1600-річне поховання двох дітей, одного з яких могли принести в жертву
«Загублений світ» розкаже, як росія намагається посадити світ на власну «продовольчу голку»
«Загублений світ» розкаже, як росія намагається посадити світ на власну «продовольчу голку»

Як українські аграрії та ЗСУ зуміли запобігти глобальній продовольчій кризі...

9-річний реформатор: як хлопчику зі штату Колорадо вдалося домогтися скасування сторічного закону?
Читати більше