Думки, почуття, мрії та страхи можуть зберігатися у вигляді так званої клітинної пам’яті …
Відомий американський генетик, професор Гері Шварц впродовж двадцяти років досліджував невидимі зв’язки між донорами та реципієнтами і дійшов сенсаційного висновку – виявляється між мозком людини і серцем, окрім відомих науці нейронних зав’язків, існують малодосліджені нейрохімічні та електрохімічні комунікації. Гері Шварц стверджує – вашу думки, почуття, мрії та страхи можуть із мозку переміститися до серця і зберігатися там у вигляді так званої клітинної пам’яті.
«Трансплантація – це пересадка великої кількості матеріалу, що містить частину біологічної інформації іншого організму, – каже професор інституту молекулярної біології та генетики Віталій Кордюм. – Між клітинами організму йде обмін сигнальними інформаційними молекулами і ніхто сьогодні не може сказати навіщо це потрібно і чому, крім того, що це є і зумовлює не лише здоров'я організму, а й емоції та поведінку в якійсь значній частині».
Проте не лише людський організм має унікальну пам'ять, вона є навіть у речей, які нас оточують. Приголомшливий експеримент дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Дивись також:
- Комп'ютер замість мозку: чому футурологи вважають, що людство проживає свій останній вік?
- Містична сила козаків-характерників: москва викрала з України череп легендарного отамана Івана Сірка
- Близько 20% людей в Україні мають надздібності: як їх визначити?
З 10 жовтня дивись новий сезон програми «Загублений світ» щопонеділка, о 17:00, на телеканалі 2+2!