Секретна валіза особистого зв'язківця Зеленського звела нанівець роки підготовки російських хакерів до кібервійни

Загублений світ
Секретна валіза особистого зв'язківця Зеленського звела нанівець роки підготовки російських хакерів до кібервійни
Поширити в соціальних мережах:

Російським хакерам не вдалося відключити президента від зв'язку …

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну ціллю номер один для російських хакерів став Президент Володимир Зеленський. Протягом перших тижнів агресії кількість кібератак на президентський апарат та українську інфраструктуру перевищила усі можливі прогнози.

За словами особистого зв'язківця президента України Дмитра, у перші тижні росіяни намагалися відключити Президента і усю країну від зв'язку. Але, завдяки секретній валізі, з якою зв'язківець ні на мить не розлучається і за якою пильно стежить, у них цього зробити не вийшло.

«Вона містить засоби захисту і дозволяє тримати у таємниці перемовини глави держави зі світовими лідерами. Завдяки такій валізі організовується безпосередньо закритий захищений зв'язок між президентами двох держав», - каже Дмитро.

Протягом перших днів агресії кількість контактів Зеленського з представниками іноземних держав була рекордною, і кожен день Президент проводив десятки телефонних розмов.

«Ніколи не думав, що можу стільки працювати протягом перших двох тижнів. Я навіть не пам'ятаю, коли ми спали. Причому не тільки я, вся президентська команда так працювала», - згадував Дмитро.

Незважаючи на роки підготовки до кібервійни, російським хакерам не вдалося відключити від зв'язку ні президента, ні українську армію. І навіть під час найбільших кібератак українці зберігали зв'язок та інтернет завдяки кіберзахисникам, які стали невидимим цифровим тилом України.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше