Російські хакери за місяць до повномасштабного вторгнення викрали особисті данні мільйонів українців

Загублений світ
Російські хакери за місяць до повномасштабного вторгнення викрали особисті данні мільйонів українців
Поширити в соціальних мережах:

Так вважає експерт з кібербезпеки Єгор Аушев…

Експерт з кібербезпеки Єгор Аушев, власник відомої IT-компанії, яка надає послуги з кіберзахисту по всьому світу, вважає, що російські хакери, ще за місяць до повномасштабного вторгнення в Україну 2022 року, викрали особисті дані мільйонів українців.

«Десь з середини січня 2022 року були великі витоки даних. За допомогою чого, росіяни формували певні списки за адресами, куди вони мали прийти, де були лідери думок, де живуть військові. Відповідно, були списки і на ліквідацію, і на усунення», - каже експерт з кібербезпеки Єгор Аушев.

Одна з найбільш відомих кібератак сталася в ніч на 14 січня 2022 року. Зловмисники одночасно атакували сайти державних установ України, таких як Дія, Міненерго, ДСНС, Держказначейство, а також ще 20 інших. Це спричинило серйозні перешкоди в їхній роботі і викликало широкий резонанс, навіть серед країн НАТО.

Але не лише Україна зазнала кібератаків з боку російських хакерів. Також під кіберудар потрапили й наші стратегічні партнери.

«З початком повномасштабної російської агресії в Україні 2022 року постійних кібератак зазнають й інші наші партнери – це країни Європейського союзу, Північної Америки. Усі ті, хто підтримує Україну у нашій боротьбі проти загарбників», - розповів заступник голови Держспецзв’язку Віктор Жора.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше