Світове шпигунство: що приховане за фасадом таємничого хмарочоса в Нью-Йорку?

Загублений світ
Світове шпигунство: що приховане за фасадом таємничого хмарочоса в Нью-Йорку?
Поширити в соціальних мережах:

Також будівля здатна витримати ядерний удар…

Американське місто Нью-Йорк вражає величчю своїх хмарочосів, серед яких є один який особливо привертає увагу своїм химерним та містичним виглядом. Ця таємнича споруда складається з 29 поверхів і в ній немає жодного вікна, лише загадкові отвори, що ведуть до вентиляційних шахт.

За допомогою журналістського розслідування вдалося дізнатися, що ця загадкова будівля належить американській телекомунікаційній корпорації AT&T. Проте, найцікавіше не в її господарі, а в прихованій функціональності. Вважається, що ця будівля витримає ядерний вибух, а всередині неї розміщені запаси води, їжі та генераторного палива, яких вистачить на утримання 1500 осіб протягом двох тижнів.

Однак, ще більше дивує те, що в середині будівлі розташовані засоби зв'язку, за допомогою яких, за словами агента-перебіжчика ЦРУ Едварда Сноудена, американська розвідслужба ANB здійснює масштабні прослуховування телефонних розмов та перехоплює супутникові сигнали по всьому світу.

Схоже ті, хто звів цю містичну споруду, сподіваються не лише безпечно пережити ядерну війну, але і просто зараз намагаються встановити контроль над людством.

Що сталося, коли репортер американської телекомпанії спробував потрапити до цієї секретнох споруду, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше