Підкралися дном річки: сили спецоперацій відкрили таємницю інтернаціональної місії зі звільнення села на Херсонщині

Загублений світ
Підкралися дном річки: сили спецоперацій відкрили таємницю інтернаціональної місії зі звільнення села на Херсонщині
Поширити в соціальних мережах:

Бійці також поповнили обмінний фонд…

Восени 2022 року на Херсонщині відбулася приголомшлива операція, про яку сили Спеціальної операції ЗСУ тільки зараз змогли розповісти і, яка стала справжнім проривом у протистоянні з російськими окупантами. Бійці здійснили карколомне захоплення села, знищили більшу частину ворога, а інших змусили здатися в полон.

Аби заскочити ворога зненацька, українські спецпризначенці разом із солдатами Інтернаціонального легіону дном річки підкралися до позиції росіян. Під час операції було використано штурмовий підрозділ, який переміщувався на гумових човнах. Однак, за словами оператора сил спеціальних операцій ЗСУ, особливою роль в успішному виконанні завдання відіграли бійці, які першими дісталися берега і вийшли на ворога:

«Троє бійців так би мовити «пішли на ластах», тобто пливли самостійно. Вони були з інтернаціонального легіону і першими вийшли на берег, що дозволило ліквідувати більшість окупантів перш ніж вони встигли щось збагнути».  

Після взяття села, захоплені зненацька росіяни, який пощастило залишитися в живих, не намагалися втекти, а переховувалися в одному з будинків і намагались відстрілюватися.

«В ту хату,  що тільки не летіло… Ми використовували усю зброя, яку мали», - згадує оператор сил Спеціальних операцій ЗСУ.

Але зрештою захисники України запропонували росіянам здатися і поповнили обмінний фонд. Операція була успішною, завдяки спільним зусиллям спецпідрозділів. Легіонерів, які спільно із українцями, дном подолали річку, знищили ворожі позиції, звільнили село та захопили полонених, охрестили «піратами херсонського моря».

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше