«Це те, чого росіяни бояться»: в Інтернаціональному легіоні ЗСУ воюють представники націй з усієї планети

Загублений світ
«Це те, чого росіяни бояться»: в Інтернаціональному легіоні ЗСУ воюють представники націй з усієї планети
Поширити в соціальних мережах:

Багато з операцій легіону залишаються засекреченими, проте…

Інтернаціональний легіон в Збройних силах України зібрав представників усіх народів світу. Хтось із них вже мав досвід бойових дій, комусь довелося вчитися, а хтось здобув в Україні знання та навички, якими більш ніде не оволодів би. Серед таких борців за свободу України у війні з росією і американець Рад, який чотири роки відслужив у морській піхоті США.  

«Росія вчиняє погані речі. Багато людей або у небезпеці, або вже загинули. Тож добровольці з інших країн мають побороти це зло. Ось чому я тут», - зізнався Рад.

 У складі Інтернаціонального легіону ЗСУ він став справжнім «універсальним солдатом», за лічені дні опанувавши професії кулеметника, гранатометника та джевалінщика в умовах наближених до бойових.

«Я теж навчився багато чому, - розповів україно-ізраїльський інструктор «Хасид». – Бо те, що я знав і з чим ми стикнулися на цій війні – такого досвіду, наприклад, в мене і у тих хлопців, які приїхали з-за кордону захищати Україну, не було».

Багато з операцій легіону залишаються засекреченими, проте бійці переконані в ефективності своєї тактики, яка дратує російських ворогів.

«Ви б здивувалися, якби побачили наскільки добре це працює. Я був дещо скептично налаштований перш ніж сюди приїхати. Але тут нації з усієї планети, всі країни, які лише є. І це те, чого росіяни бояться. Їм не подобається наша тактика, те, як ми воюємо і які ми організовані. Я працював з багатьма українськими офіцерами і це найкращі офіцери, яких я зустрічав в житті. Тут чудові люди та чудові воїни», - розповів боєць Інтернаціонального легіону України, громадян Британії Сюарт.

Більше подробиць про дії Інтернаціонального легіону в Україні дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше