Зворотній бік агресивної політики кремля: сусідні країни вимагають повернути незаконно забрані території СРСР

Загублений світ
Зворотній бік агресивної політики кремля: сусідні країни вимагають повернути незаконно забрані території СРСР
Поширити в соціальних мережах:

Своїми імперськими апетитами росія спонукала сусідів згадати старі образи…

Агресивна політика кремля щодо своїх сусідів, не лише до України, може мати зворотній ефект аніж той, на який очікує росія.

Війна в Україні продовжується, і все більше іноземних добровольців приєднуються до інтернаціональних підрозділів Збройних сил, щоб протистояти російській агресії. Серед них – представники Норвегії, Фінляндії та Швеції, які виявили готовність приєднатися до українських бійців у боротьбі за мир.

Одним із прикладів волонтерів зі Швеції є колишня депутатка парламенту Риксдагу Анна-Крістіна-Александра Нурденгріб, яка тепер працює інструктором у елітному підрозділі «Магура». Також до числа добровольців приєдналася і норвезька політична діячка Сандра Андерсен Ейра, яка виступає в ролі бойового медика у змішаному британсько-американському загоні рейнджерів.

Експерти підкреслюють, що своїми імперськими апетитами росія спонукає сусідів згадати старі образи і висунути претензії на території які були привласнені свого часу радянською владою.

«Наприклад, Японія вже ставить питання про необхідність повернення незаконно приєднаних територій Курильських островів та частини Сахаліну. Так само ми можемо казати і про Фінляндію, яка втратили своє місто Війпорі, яке зараз називається Виборг. Агресія рф породжує відповідь, яка може стати нищівною для московського режиму», - вважає дослідник спецслужб Володимир Цибулькін.

Із зростанням числа іноземних добровольців у лавах ЗСУ, опозиція проти агресії зміцнюється, ставлячи питання ефективності російської політики на міжнародній арені.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше