Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Бог існує»: які наукові дослідження змусили найзнаменитішого у світі атеїста змінити свою думку?

Загублений світ
«Бог існує»: які наукові дослідження змусили найзнаменитішого у світі атеїста змінити свою думку?
Поширити в соціальних мережах:

Британський філософ Ентоні Флю називав себе найвідомішим атеїстом у світі, поки…

Хто створив життя на Землі – Бог, астероїд, еволюція, позаземні істоти чи ще якась невідома сила? Це питання, яке вже багато десятиліть викликає суперечки у людей і дискусії про це продовжуються і сьогодні. Британський філософ та викладач Ентоні Флю називав себе найвідомішим атеїстом у світі. Ще у середині 70-х він написав одну з найголовніших робіт – «Презумпція атеїзму».

«Ентоні Флю був відомий, як рішучий прихильник атеїзму. Він також критикував ідею життя після смерті та осмисленість концепції Бога», - розповів блогер, бібліофіл Пол Уільямс.

Та на початку 21-го століття Флю шокував усіх своїх друзів і колег. 2004 року Ентоні Флю та його друг філософ Гарі Хабермас взяли участь в дискусії про воскресіння. За рік після цього вийшла стаття, у якій Флю заявив, що вірить у Бога, творця всесвіту, а у 2007 році він видав свою останню книгу – «Бог існує»! Як найзнаменитіший у світі атеїст змінив свою думку?

Прийти до такого висновку його змусили цілком наукові відкриття. За словами Флю, проведені біологами дослідження структури молекули ДНК показали неймовірну, незбагненну комплексність усіх її компонентів необхідних для існування життя. Ентоні був переконаний, що така складна структура, як жива клітина, не могла з’явитися сама по собі, її міг створити тільки вищий розум.

«Навіть Ейнштейн казав про те, що складна система фізичного світу – це гарний доказ того, що є якийсь розум, який стоїть за створенням цього всього», сказав в одному із останніх своїх інтерв’ю філософ Ентоні Флю.

Подробиці та інші дискусії про те, хто створив Землю, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше