Ексклюзив: Тарас Тополя поділився, чому поїхав на передову разом з колегами із гурту «Антитіла»

Загублений світ
Ексклюзив: Тарас Тополя поділився, чому поїхав на передову разом з колегами із гурту «Антитіла»
Поширити в соціальних мережах:

Співак зізнався, що це рішення не було легким…

Український музичний гурт «Антитіла» готувався до війни з росією заздалегідь, тому вже з 24 лютого 2022 року музиканти у складі столичного ТРО охороняли і звільняли Київщину від окупантів. Після чого, вирішили продовжувати захищати Батьківщину. Фронтмен гурту зізнається, що для нього це не було легким рішенням, адже він мусив залишити батьків і сім'ю. Але хто, як не він мав їх захистити?

«Для тих, у кого є діти – в мене, в Дмитра Жолудя, в Сергія Вусика, і в багатьох наших побратимів, - ця мотивація була набагато простішою, очевидною, – каже Тарас Тополя. – Треба боротися за їхнє майбутнє, щоб вони мали змогу тут жити, вчитися, реалізовувати себе, закохуватись, народжувати дітей. Зробити все, щоб вони мали цю змогу, наша функція, як батьків».

Тарас Тополя, Сергій Вусик та Дмитро Жолуд стали парамедиками у добровольчому батальйоні, який діяв на передовій на Харківщині. Багато місяців під обстрілами та в умовах смертельної небезпеки вони рятували життя та надавали медичну допомогу пораненим.

«Ми, як і, впевнений, більшість українських громадян, робили на своєму місці максимум для того, щоб наблизити перемогу. Тобто, ти просто прокинувся, ти живий, в тебе є якісь задачі, але ти все одно думаєш, як докластися ще, щоб зробити їх максимально ефективно і додати щось від себе до спільної перемоги», - каже соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Після повернення з передової музиканти продовжили виступати та випускати нові пісні, зокрема пісню «Фортеця Бахмут», яка була написана на честь захисників України. Тарас Тополя, Сергій Вусик та Дмитро Жолуд стали прикладом того, як зірки можуть використовувати вплив та ресурси для підтримки своєї країни в часи кризи. Вони також зараз активно волонтерять та забезпечують українських військових необхідними речами, а за першої ж потреби знову готові поїхати до побратимів зі зброєю в руках.

Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Проміняла країну з одним із найвищих рівнів життя на Україну: історія датчанки Карен-Маріє Крагелунд
«Це стрічка про людяність у жорстких обставинах», – режисер Денис Тарасов про воєнну драму «Шлях»
Звідки пішла назва «гроші»? Історія від середньовічного «євро» до сучасності
Звідки пішла назва «гроші»? Історія від середньовічного «євро» до сучасності

Сьогодні «гроші» - це синоніми усіх фінансів в Україні…

Розсекречені знімки шпигунських супутників США допомогли археологам знайти місце 1400-річної битви
Лікує дипломатів та бізнесменів з-за кордону в Харкові: чому палестинський хірург вирішив жити і працювати в Україні?
«Шаг» замість «копійки»: історія виникнення унікальної системи грошової лічби стародавніх українців
«Шаг» замість «копійки»: історія виникнення унікальної системи грошової лічби стародавніх українців

Нацбанк України виступив з ініціативою замінити назву «копійка» на «шаг»…

Читати більше