На межі: за підрахунками українського вченого, у 2015-му закінчився найбільший цикл життя Землі

Загублений світ
На межі: за підрахунками українського вченого, у 2015-му закінчився найбільший цикл життя Землі
Поширити в соціальних мережах:

І що ж чекає на людство далі?...

У світі науки й досліджень постійно з'являються нові теорії та гіпотези, які спонукають нас переосмислювати світ навколо нас. Одна з таких цікавих концепцій належить відомому українському вченому Миколі Чмихову, який виявив цікаву закономірність у житті нашої планети. Він стверджує, що все у всесвіті має свою циклічність, включаючи й життя Землі.

За його словами, життя на планеті Земля підпорядковане циклічним закономірностям, але чи може це мати вплив на майбутнє нашої цивілізації? Вчений переконаний, що важливий період в історії Землі завершився у 2015 році.

За словами волхва Володимира Куровського, період невпевненості та небезпеки нас очікує до 2025 року, а прогнозовані наслідки цього періоду можуть бути досить серйозними:

«Очікується збільшення кількості катастроф, пов'язаних з виверженням вулканів, епідемій та радіації, що призведе до збільшення ракових захворювань. Однак, на фоні цих негативних прогнозів, в цей період може проявитися геніальність та духовні якості людей, а також їхні надприродні здібності».

Остання книга Нового Завіту та один з найдавніших творів християнської літератури – це Об'явлення, або Одкровення, Івана Богослова про апокаліпсис, підготовка до якого, на думку деяких, вже розпочалася.

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше