Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Місяцетрус показав, що супутник Землі порожній – він був створений штучно?

Загублений світ
Місяцетрус показав, що супутник Землі порожній – він був створений штучно?
Поширити в соціальних мережах:

Більшість астрофізиків вважають, що під скелястою поверхнею Місяця – титановий каркас…

Коли у 2019 році уся планета спостерігала за місячним затемненням, то у багатьох країнах люди помітили незвичний спалах на Місяці. Згодом дослідники головного супутника Землі приголомшили – він зіштовхнувся з метеоритом, який спровокував там місяцетрус.

«Сейсмометром показав, що Місяць порожній і він дзвенить, - каже космолог Олег Єрмаков. – Він дзвенів близько 55 хвилин. Усі були вражені тим фактом, що у середині Місяця виявляється нічого немає. Він порожнистий, а той дзвін був досить незвичайним, ніби, в середині знаходився якийсь резонаторний ящик».

Більшість астрофізиків зробили неймовірне припущення – під скелястою поверхнею знаходиться титановий каркас. Версію, що Місяць було створено штучно, намагалися довести ще у 1960 роках співробітники академії наук СРСР Михайло Васін та Олександр Щербаков. Науковці запевняли, що кора супутника складається із твердого титанового каркасу завтовшки 30 кілометрів. Тоді їхні слова не прийняли всерйоз, а вже зараз доведено – місячна кора і скелі справді мають високий вміст металу.

Дослідники також стверджували, що життя на місяці також існує, але побачити це надзвичайно складно, адже тамтешні мешканці живуть не ззовні, як люди на Землі, а всередині – під титановим дахом, що захищає їх від падіння метеоритів. Науковці наводили і інші аргументи. Які – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

61 ракету збила українська ППО минулої доби: бойові втрати ворога станом на 6 грудня
Пригоди Ваньки-окупанта на Київщині: вражаючий документальний проєкт за мотивами щоденників російських окупантів
Війна у кожен дім: росіянам приходитимуть повістки на могилізацію через смс, електронні листи та соціальні мережі
Щодня по пів тисячі рашистів віддають свої життя за амбіції бункерного діда: бойові втрати ворога станом на 5 грудня
Не «жест доброї волі», а «гарантії транзиту»: росіяни вигадали нове виправдання для майбутнього відведення військ із ЗАЕС
Читати більше