Це не лише її офіційна робота, але й можливість врятувати морських мешканців…
50-річна Ханна Фрейзер не просто екзотична підводна модель, а справжня русалка, яка використовує свій чарівний образ для того, щоб привернути увагу до проблеми світового океану. Яскраві фотографії з підводного світу, де вона граційно плаває серед морських мешканців, облетіли весь світ. але за цими красивими знімками стоїть серйозна місія – захистити океан і його мешканців.
«Я стала найкращою у світі професійною русалкою, артисткою підводного перформансу та активісткою захисту океанських тварин. Коли я одягаю свій хвіст, це дає мені якусь надлюдську силу», – поділилася Ханна Фрейзер.
Завдяки регулярним тренуванням, йозі та медитації, вона навчилася затримувати дихання на вражаючі дві хвилини. Це дозволяє їй довго перебувати під водою без додаткового обладнання, відчуваючи повне злиття з океаном.
«Я відчуваю себе одним цілим з океаном. Рух, який мені дає хвіст, такий плавний і подібний до того, як рухаються тварини, і мій мозок працює в інший спосіб. Я знаю, що це звучить дивно, але з хвостом я стаю частиною моря. «Можу більше затримувати дихання і шось морські тварини не проти моєї присутності», - говорить Фрейзер.
Ханна розуміє, що її унікальні можливості – це не просто талант, а й відповідальність. Вона активно використовує свою популярність для того, щоб звернути увагу на проблеми океану. Вона знімається у фільмах, через які закликає людей до більшого дбайливого ставлення до природи. Одна із документальних стрічок, у якій знімалася Ханна, отримала «Оскар» у 2013 році.
Ханна має офіційну роботу в сіднейському океанаріумі, однак найбільше їй подобається пірнати у відкритому воді – в океані, поруч з його дикими пакетами, навіть якщо деякі такі зустрічі можуть бути дуже небезпечними. Більше про них – у випуску проекту «Загублений світ» просто зараз:
Не пропусти! Щопонеділка одразу ДВА нових випусків інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвяченій українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє. Дивись прем'єри о 15:10 та 16:15 на телеканалі 2+2!
Дивись також:
- Недорогі іграшки стали зброєю масового ураження: як українські дрони змінили правила ведення сучасної війни
- Київ та Рим під водою: як виглядала карта світу тисячі років тому - сенсаційна теорія українського лінгвіста
- «20 днів у Маріуполі»: творці стрічки про «Оскар», як потужний інструмент у боротьбі з пропагандою рф