Межа між реальністю і фільтрами: бажання виглядати як на фото в Instagram веде до психічних розладів

Загублений світ
Межа між реальністю і фільтрами: бажання виглядати як на фото в Instagram веде до психічних розладів
Поширити в соціальних мережах:

Хірурги б’ють на сполох…

Інтернет та соціальні мережі сьогодні займають у житті людини дуже важливе місце. З однієї сторони – це добре, адже новини можна дізнаватися зі швидкістю світла і завжди знайти того, з ким давно не спілкувався і написати йому повідомлення, не знаючи навіть номер телефону. Проте з іншого боку – соціальні мережі почали диктувати манеру життя, спосіб спілкування та навіть зовнішність. Мільйони людей прагнуть виглядати, як на відретушованих знімках в Instagram. Хірурги б’ють на сполох через кількість пацієнтів, що до них звертаються і які хочуть змінити абсолютно нормальну зовнішність. Лікарі запевняють – у їхніх Instagram-пацієнтів психічний розлад – Instagram-комплекс.

Наприклад, британка Марла Фрецца проводила годинами ретушуючи свої знімки для соціальних мереж. Дівчині настільки це набридло, що вона лягла під ніж хірурга аби виглядати, як на відредагованих фото.

«Я дуже втомилася від редагування своїх фото. У мене великий ніс і очі, тож я звернулася до хірурга і перш за все збільшила губи, щоб збалансувати ніс», - розповіла блогерка Марла Фрецца

І якщо Марла не змінювала зовнішності кардинально, то іранська зірка Instagram Фатіма Хішванд після декількох операцій перестала бути на себе схожою і лякала перехожих своєю зовнішністю. Дівчину навіть прозвали зомбі-двійником голлівудської зірки Анджеліни Джолі.

Проєкт «Загублений світ» дізнався у українських пластичних хірургів, наскільки зацикленні на своїй цифровій зовнішності наші співвітчизники? Подробиці – дивись у сюжеті просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше