Легенди про драконів можуть мати цілком реальне підґрунтя: доказ тому – рештки створіння, знайдені у 1972 році

Загублений світ
Легенди про драконів можуть мати цілком реальне підґрунтя: доказ тому – рештки створіння, знайдені у 1972 році
Поширити в соціальних мережах:

Історії про цих величних летючих зміїв завжди викликали захоплення…

У світі міфів та легенд приховується, на перший погляд, неможливе: те, що ми вважали лише уявою, насправді може мати реальну взаємодію з нашим світом. Наприклад, дракони. Історії про цих величних летючих зміїв завжди викликали захоплення, а їхній образ – один із найпопулярніших для фантастичних сюжетів фільмів у всьому світі. Але що, якщо легенди про драконів мають цілком реальне підґрунтя?

У 1972 році наука дала нам шокуюче відкриття: вчені знайшли останки створіння, яке нагадувало саме те, що ми могли уявляти під «драконом». Подальші дослідження вчених показали, що знайдені рештки належали птерозавру — найбільшій летючій тварині усіх часів. Ці гіганти, з розмахом крил у 15 метрів, були насправді живими істотами, які колись дійсно населяли нашу планету.

Здається, до чого тут дракони? З урахуванням теорії про те, що люди могли жити разом з динозаврами, а також свідчення із найдавніших писемних джерел, де згадується, що дракони також, нібито, колись населяли нашу планету і сусідили з нами, легенди про них можуть мати цілком реальне підґрунтя.

Незважаючи на те, що птерозаври зникли мільйони років тому, їхня тісна співпраця з людьми у легендах може бути свідченням про довгострокові спостереження наших предків. Можливо вони бачили цих магніфікатних істот в небі й зберегли свої враження в міфічних оповіданнях? Але про це ми поки можем лише здогадуватися.

Ця знахідка викликає хвилюючі запитання і відкриває нові горизонти для досліджень. Чи існують інші загадкові створіння, про яких ми досі не знаємо? І які ще легенди можуть мати реальне підґрунтя?

Більше шокуючих подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
«Загублений світ: Випалена земля» - як українські фермери розвивають аграрний сектор
Читати більше