Чи існують дракони в китайських горах?

Загублений світ Цікаво
Поширити в соціальних мережах:

У давніх китайських легендах дракони завжди були символами сили, мудрості та невимовної величі...

Але чи справді ці міфічні істоти існували в реальності? Виявляється, що китайські гори — це місце, де дракони, можливо, не тільки символічні, але й фізично присутні. Їх не просто згадують у переказах, а й вірять в їхню реальність. Що ж ховається за цими міфами, і чому народи Китаю так сильно поважають ці потойбічні істоти?

Місто Гойчжоу в Китаї — це місце, яке багато хто вважає батьківщиною китайського дракона. Тут, в горах Юньгуй, які є одними з найвіддаленіших і найекстремальніших в Китаї, люди живуть так, як за часів середньовіччя. Вони обробляють землю вручну, вирощуючи рис на водяних терасах, і навіть використовують стародавні методи риболовлі. Однак серед цього традиційного способу життя є один дуже важливий елемент — віра в драконів.

«На рисових полях ми розводимо руда, і коли вода відходить, можна рибу зібрати», — розповідає студент Ван Бінцзі, який приїхав на навчання з народу Дун. Він вірить у дракона як в божество, якого не можна побачити, але яке безумовно існує.

І ця віра не просто лишається в стародавніх переказах. З розвитком технологій, все більше і більше відео з’являється в Інтернеті, на яких можна побачити схожих на драконів небесних змій. Це ще більше зміцнює переконання місцевих жителів у тому, що дракони все-таки існують.

А у 2017 році неподалік від китайського містечка знайшли гігантський скелет ящера, який однозначно нагадує міфічну істоту. Це відкриття тільки додало загадки до вже існуючої легенди.

Ще однією важливою частиною віри в драконів є печера, відома як «палац дракона», де, за переказами, заховані великі скарби. Місцеві жителі вважають, що дракони, ці гігантські змії, охороняють ці скарби від чужих очей.

«У Китаї є така назва — Цяулон. Це тварина схоже на дракона, тобто дуже великий змій», — розповідає Чжан Менвей, студентка з іншого народу Китаю. Вона впевнена, що в її провінції також є нащадки динозаврів.

Ці місця є не тільки історичними пам’ятками, а й центрами святкувань, присвячених драконам. Ван Бінцзі розповідає, що під час свят люди виходять з дому, приносячи драконові жертви у вигляді м’яса, чаю та цукерок, вірячи, що це принесе дощі та щедрі врожаї. У разі, якщо ритуали не виконуються належним чином, їх чекає страшна кара.

Дракони, можливо, й не існують у звичному для нас розумінні, однак їхній вплив на місцеву культуру та вірування залишається потужним в Китаї. Чи існували ці істоти в реальності? Чи могли вони бути нащадками динозаврів, які пережили масові вимирання? І, зрештою, чому досі людство так схильне вірити в ці міфічні фігури? Дізнайся більше про таємниці китайських гір і драконів у випуску програми «Загублений світ»:

Не пропусти! Щопонеділка нові випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», що занурюватимуть кожного у захопливі історії, неймовірні відкриття та таємниці, які формують наш світ. Дивись прем’єру о 17:15 на телеканалі 2+2!

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Читати більше