Кров людей з негативним резус-фактором реагує на зміни стану свого власника навіть на відстані

Загублений світ
Кров людей з негативним резус-фактором реагує на зміни стану свого власника навіть на відстані
Поширити в соціальних мережах:

Загадковість людської природи завжди викликала цікавість та захоплення…

І серед найцікавіших відкриттів останніх десятиліть — особливості крові з негативним резус-фактором. Цей феномен, з яким вчені та лікарі стикаються з кожним новим дослідженням, переповнений загадками та несподіваними відкриттями.

Один із перших, хто почав розкривати завісу таємничості цієї крові, був американський імуно-гематолог Філіп Левін. Його дослідження, проведені у 1939 році, привели до відкриття наявності двох типів резус-фактору у людей. Але це був лише початок...

Одним із найшокуючіших висновків Левіна стала здатність крові з негативним резус-фактором запам'ятовувати інформацію про свого власника. При цьому, вчений помітив, що при переливанні крові від людей з негативним резусом до інших таких же донорів, реципієнти починали виявляти зміни в поведінці, характері та навіть у харчових вподобаннях.

Інше дивовижне відкриття полягало в тому, що резус-негативна кров реагує на зміни психо-емоційного стану свого власника навіть на відстані. Ну, наприклад, резус-негативна людина поранилася, зронила краплинку крові на землю і пішла далі. Припустимо, що згодом цю людину хтось сильно налякав і тоді, на думку вченого, кров, що залишилася десь там на землі, фізично відреагує на адреналін свого власника – зміниться в температурі і навіть може трохи підстрибнути.

Протягом 12 років Левін досліджував людей з негативним резус-фактором і зробив декілька вражаючих відкриттів. Виявилося, що ці люди мають вищу температуру тіла та вищий рівень IQ порівняно з резус-позитивними особами. Навіть більше, за його дослідженнями, 87% негативних резусів постійно опиняються в епіцентрі містичних подій, спостерігають НЛО та надзвичайні явища.

 Щоб з’ясувати, чи справді це так проєкт «Загублений світ»  провів свій експеримент. Його приголомшуючі результати дивись просто зараз у випуску:

відео

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»
Таємничий череп із Китаю віком 1 мільйон років може належати до роду «людини-дракона»

Нещодавно вчені реконструювали череп і зробили сенсаційну заяву…

Історії маленьких українців, які змінюють Україну та світ – у новому випуску «Загубленого світу»
Поєднував птахів і рептилій: вчені дослідили унікальні скам'янілості динозавра зі «скляною» шкірою
Читати більше