Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Блакитна кров: чому людей із негативним резус-фактором дослідники вважають особливими

Загублений світ
Блакитна кров: чому людей із негативним резус-фактором дослідники вважають особливими
Поширити в соціальних мережах:

Чи можуть вони мати неземне походження?

Аналізуючи кількість людей з негативним резус-фактором виявлено шокуючу закономірність – із 15% цих людей дві третини є відомими та успішними. Серед таких представників: Мерлін Монро, Леонардо ді Капріо, Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Елвіс Преслі, Фреді Меркюрі, Том Круз, Джекі Чан, Чарлі Чаплін, королева Британії Єлизавета ІІ, принцеса Діана, провидиця Ванга, Джон Кеннеді, Білл Клінтон, Барак Обама і ще дуже багато знаменитостей. Виявляється, що окрім світової слави та наявності негативного резусу їх об’єднує ще дещо. Вони вважають своє походження неземним!

Про гени прибульців у 2014 році заявила співачка Мадонна. Також вона сказала, що такі гени присутні і ще у десятків світових знаменитостей. Ця заява змусила дослідників-конспірологів детально вивчити біографію Мадонни та багатьох інших відомих людей.   

Якщо вірити артефактам давніх шумерів прибульці Аннунаки залишили на Землі своє особливе потомство людей із унікальною кров’ю, що мали продовжити свій родовід на цій планеті. При цьому їхня кров мала ретельно оберігатися. Можливо саме тому аристократи всього світу так трепетно охороняють свої родові гени.

«Якщо ми кажемо про ті сенси, які аристократи вкладають в чистоту своєї крові, то тут слід заначити, що ототожнення себе з богами – це період перших аристократичних родів. Це давньогрецькі роди, римські роди, деякі європейські монархії вказували на те, що вони є прямими нащадками», - розповідає викладач історичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка Василь Павлов

Дослідження шумерських текстів доводить, що саме цей народ уперше використав термін «блакитна кров». Вона означала родову приналежність до особливої касти людей. Пізніше цей термін по всьому світу почали використовувати аристократичні роди. Вони намагалися не допускати нерівних шлюбів, вважаючи, що одруження з представниками нижчих класів, призводить до втрати чистоти «блакитної крові».

Про випадки інцесту заради збереження родової крові та більше про таємничий рід Остен-Сакенів дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше