Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Футурологи: скоро тварини конкуруватимуть з людиною за робочі місця

Загублений світ
Футурологи: скоро тварини конкуруватимуть з людиною за робочі місця
Поширити в соціальних мережах:

Наприклад, як собаки-каністерапевти…

Науковці провели дослідження, у якому з’ясували, що живі істоти, які знаходяться поруч із людьми постійно, стрімко розвиваються, а їхній мозок збільшується. Футурологи переконані, що скоро тварини конкуруватимуть з нами за робочі місця, а деякі з них вже працевлаштовані. Наприклад, як собаки-каністерапевти.

Пухнасті медпрацівники допомагають людям вирішувати серйозні проблеми зі здоров’ям, розвивати рухові та емоційні здібності, відновитися від важких психологічних травм.

«Каністерапія – це реабілітація людей з особливостями розвитку за допомогою собак. Є методики, які допомагають, адаптують, щось корегують у пацієнтів під ту реальність, яку вони не усвідомлюють або усвідомлюють не так», - розповіла президент української асоціації каністерапії Олена Мельничук.

Цей метод лікування використовують по всьому світу майже сто років. А ось в Україні хвостаті медики лише з’являються, проте Олена переконує, що усі, кому пощастило поспілкуватися з пухнастими лікарями, були вражені їхнім неабияким розумом.

«Собаки усе розуміють. Вони емоційно відчувають, кому потрібна допомога. Наприклад, до дітей з аутизмом вони підходять дуже обережно – відчуває потрібну дистанцію, на якій дитина не злякається і потроху підходить», - каже Олена Мельничук.

Подробиці про тварин, які вже зайняли робочі місця людини, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше