Фантастичні винаходи українських геніїв: як працює справжній плащ-невидимка для військових?

Загублений світ
Фантастичні винаходи українських геніїв: як працює справжній плащ-невидимка для військових?
Поширити в соціальних мережах:

Після численних тестів стало очевидним, що…

Українські винаходи для військових, які з’явилися під час повномасштабної війни, не перестають дивувати світ. Кмітливі розробники придумали й втілили у життя справжній плащ-невидимку, про який раніше чули лише у фантастичних фільмах. Цей продукт вражає своєю унікальністю та ефективністю. Він створений для захисту військових від ворожих тепловізорів.

За словами Сергія Смалюка, співзасновника проєкту «Привид», пончо, яке легко перетворюється в намети різних типів, відмінно маскує бійців від ворожих очей. Важливою перевагою є той факт, що воїн, який використовує цей плащ, стає майже невидимим для інфрачервоних приладів.

Після численних тестів стало очевидним, що різниця між бійцем у звичайній амуніції та тим, хто користується плащем-невидимкою, колосальна. Ця унікальна українська розробка не знає перешкод навіть у складних погодних умовах. Вона не боїться ні дощу, ні холоду, і, як кажуть військові, вогонь не спалить, а у воді не потоне.

Інструктор навчального центру Міністерства оборони України з позивним «Хмель», підкреслює, що плащ-невидимка працює на 95-99% ефективніше, ніж будь-які інші засоби маскування.

Розробники пропонують п'ять варіантів плаща-невидимки, кожен з яких призначений для конкретних місій та умов ведення бою. Найновішим досягненням є маскувальний костюм снайпера, який не лише спрощує їхню роботу, але й допомагає встановлювати нові рекорди.

Більше подробиць про винаходи українських геніїв дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше