Духи минулого на сучасних фото: у Вишнівецькому палаці жінки випадково сфотографувалися з привидом

Загублений світ
Духи минулого на сучасних фото: у Вишнівецькому палаці жінки випадково сфотографувалися з привидом
Поширити в соціальних мережах:

Сталося це на Великдень біля церкви на території замку…

На мальовничих берегах річки Горинь, як уособлення елегантності та величі, стоїть Вишнівецький палац. Ця резиденція князів Вишневецьких – роду, який протягом трьох століть вершив долю України, залишається не лише свідком історії, але й місцем, де постійно відбуваються дивні та навіть паранормальні явища.

Зведений у 18 столітті в стилі бароко, сьогодні палац став музеєм історії, де кожна кімната зберігає свою власну історію, розповідаючи про життя та трагедії минулих власників. Проте, окрім розкішної архітектури та багатошарової історії, Вишнівецький палац славиться й надприродними явищами, які постійно вражають співробітників музею та відвідувачів.

Один із випадків, який важко пояснити, стався з Оксаною Більчук та її подругою під час Великодня біля церкви, яка розташована на території Вишнівецького палацу.

«Ми з подругою йшли святити паску до церкви. Прийшли трошечки зарано і вирішили прогулятися біля палацу. Захотіли сфотографуватися і стали на фоні храму. Коли ми поглянули на фото, то побачили, що між нами було видно тінь чоловіка. Я звичайно злякалася, бо вірю в духів. Думаю, що це був привид», - розповіла жінка.

Цікаво і те, що саме з цим храмом, де жінки побачили гостя з потойбічного світу, пов'язана історія трагічного кохання польської шляхточки Марини Мнішак. Подробиці про неї, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Із зубами, як у піщаних хробаків з книги «Дюна»: вчені розкрили таємниці 425-мільйонного хижака з морського дня
Пропаганда кремля, за допомогою колишнього ЦРУшник, намагається очорнити західну допомогу Україні
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?
За кадром: як розпізнати метод «червоний гнилий оселедець» та не потрапити на хитрість пропаганди?

Тактика полягає в тому, щоб використовувати неважливі або нерелевантні факти, які…

Читати більше