Таємничі зграї птахів над палацом Вишневецьких: орнітологічна загадка чи духи минулого?

Загублений світ
Таємничі зграї птахів над палацом Вишневецьких: орнітологічна загадка чи духи минулого?
Поширити в соціальних мережах:

Зараз резиденція князів Вишневецьких відіграє роль музею, але…

На живописних берегах річки Горинь, височіє елегантний Вишнівецький палац, колиска династії князів Вишневецьких. Ця резиденція українських аристократів протягом трьох століть вершила долю України, а самі князі мали великий вплив на геополітичну ситуацію в Східній Європі.

Найвідоміший з представників роду – Дмитро Байда Вишневецький, був легендарним засновником Запорізької Січі. А його онук, Міхал, навіть отримав титул короля Речі Посполитої, але став останнім представником династії. Кажуть, що на роду було прокляття.

Зараз резиденція князів Вишневецьких відіграє роль музею, але там постійно спостерігають неймовірні явища. І одне з них – таємничі зграї птахів, які літають над будівлею, ніби їх приманює якась невідома сила. Пернаті злітаються до палацу незалежно від пори року і кружляють виключно над ним, а не в лісах, що розкинулись навкруги.

Сергій Підтьолок один із найкращих орнітологів України. Протягом 20 років він досліджує поведінку птахів і жодного разу не стикався з подібним феноменом:

«Шляхи міграції птахів завжди проходять по тих самих широтах і меридіанах, бо птахи прив'язані до магнітних полів землі. Це незмінна навігація для птахів і Перехресне місце – це місце гніздування птахів».

Але чому тоді вони злітаються до Вишнівецького замку? Як виявилося, навала птахів – не єдине загадкове явище, на території палацу відбуваються й інші. Які саме – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Кіно-міфи та реальність: чому сцени з дефібриляторами не відповідають реальності?
Історія Альберта Стівенса: найрадіоактивніша людина в історії, яка дивом вижила і прожила 79 років
Чудовисько з Антарктичних вод: істота, завбільшки з вантажівку, яку виловили рибалки – Кракен з легенд?
Життя в Північній Кореї: міфи російської пропаганди і правда про тортури, голод та експерименти над людьми
В Тихому океані, на глибині 4500 метрів, знайшли понад 100 нових видів раніше невідомих науці тварин
Читати більше