Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів

Загублений світ
Дивовижна історія порятунку: 20-річна жінка – єдина, хто вижив в авіакатастрофі, впавши з висоти 5200 метрів
Поширити в соціальних мережах:

Вона летіла до землі 8 хвилин поряд із мертвим чоловіком…

У серпні 1981 року над просторами Сибіру сталася неймовірна подія, яка перевернула життя молодої студентки Лариси Савицької назавжди. У віці 20 років вона пережила катастрофу літака, який розбився після зіткнення з військовим бомбардувальником. Лариса не лише вижила в цій жахливій аварії, яка забрала життя усіх пасажирів та членів екіпажу, а й кілька днів провела на землі в очікуванні допомоги.

Під час повернення з весільної подорожі з чоловіком, літак, на якому перебувала пара, раптово зіткнувся з військовим ТУ-16К на висоті 5200 метрів. Наслідком цього стало втрата крил, паливних баків та верхньої частини фюзеляжу. Пасажирський лайнер втратив керування та почав стрімко падати. Протягом довгих восьми хвилин Лариса, поруч із мертвим чоловіком та іншими пасажирами, переживала падіння на землю.

Вона подумки попрощалась із чоловіком і була в очікуванні скорої смерті. Але після удару та втрати свідомості, Лариса прокинулася на землі поруч із тілом свого чоловіка. Рятувальники знайшли її через два дні. Цей час вона провела, укрившись від дощу та комарів, в імпровізованому укритті з уламків літака.

Однак, що ще більше додає загадковості цій історії – це рішення керівництва держави засекретити причину падіння літака та заборонити Ларисі розповідати про неї. Компенсаційні виплати жінці за пережите лихо також ніхто не виплатив.

Цікаво те, що страхові компанії вже давно помітили, що на кораблях, літаках та потягах, які мають потрапити у катастрофу, частина пасажирів в останній момент здає квитки на фатальний рейс. Так само було і з бортом, на якому летіла Лариса Савицька.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше