Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як приманити удачу в життя

Загублений світ
Як приманити удачу в життя
Поширити в соціальних мережах:

Чого лише не роблять люди, щоб їм щастило…

Якось в гості до видатного фізика Нільса Бора прийшов його колега, помітивши на дверях підкову, гість з іронією запитав господаря, невже той вірить у забобони. Бор відповів, що ні, але підкова допомагає навіть тим, хто в неї не вірить.

У кожному стародавньому пантеоні є свої богині чи боги удачі. Римську фортуну, наприклад, завжди зображають з колесом, рулеткою. Давні греки мали особливого бога удачі – Кайроса. А от китайські мудреці вважали, що існує три типи удачі:

  • Небесна – визначає дату і час народження. На неї людина вплинути не може
  • Земна удача – це Фен-Шуй – наука про правильне розташування під час сну, роботи та відпочинку, задля найбільшої гармонії зі Всесвітом. Нині експерти з Фен-Шую заробляють не менше голлівудських зірок.  
  • Людська

«Найбільш везучим знаком зодіаку є, звісно, Лев, тому що Лев – цар звірів, цар природи. Скорпіони достатньо удачливі, Водолії теж. Не дуже таланить Ракам саме у соціальній сфері, але вони більш везучі у сімейному житті. Найбільш невезучий знак - Козерог», - розповідає майстер творчої візуалізації та медитації  Марія Оніщенко

Чого лише не роблять люди, щоб їм щастило: не повертаються додому, коли щось забули, тричі стукають по дереву або голові, спльовують і, звісно, зберігають речі, які приносять удачу.

Один з найвідоміших символів удачі – чотирилиста конюшина. Уся справа у тому, що ця рослина зазвичай має лише 3 листки, і всього один раз на десять тисяч трапляється – з чотирма. Схожа традиція пов’язана і з черемшиною – тут для удачі потрібно вже 5 листків. А американські спортсмени для удачі використовують тотеми тварин. Більше про це дивися у сюжеті програми «Загублений світ»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Один літак, один гелікоптер і 910 рашистів ліквідовано минулої доби: бойові втрати ворога станом на 8 лютого
Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Читати більше