72-річний французький чемпіон мотокросу подолав на двоколісному 2 000 кілометрів, щоб стати на захист України

Загублений світ
72-річний французький чемпіон мотокросу подолав на двоколісному 2 000 кілометрів, щоб стати на захист України
Поширити в соціальних мережах:

В Інтернаціональному легіоні ЗСУ воюють добровольці з різних країн світу…

Іноземні добровольці з перших днів повномасштабного вторгнення росії стали на захист України: від французького чемпіона мотокросу до представників карельців та башкорти, кожен з них вирішив приєднатися до українського спротиву проти агресії росії.

72-річний французький чемпіон мотокросу у лютому 2022 року подолав на своєму двоколісному 2000 кілометрів, щоб долучитися до боротьби за мир в Україні. Цей вчинок став прикладом підтримки для всіх європейців.

«У нього дуже красиве життя, але він залишив все і будь-чим їде підтримати Україну. Його приклад неймовірний. І це те, що потрібно зараз від всієї Європи – разом підтримати Україну», - сказав ще один французький доброволець.

У складі Інтернаціонального легіону ЗСУ воюють представники різних національностей. Зокрема є і ті, хто пережили поневолення москвою і зараз виборюють не лише українську свободу, але і свою незалежність.

«У складі збройних сил України виникли дуже цікаві підрозділи – «карельський» та «башкорт». Карели та представники Башкирії ставлять питання про незалежність своїх територій від московії. Так само у лавах ЗСУ воюють представники потужного руху «інгерманландія», які мають власні рахунки з росіїєю. Вони воюють за територію сучасної Ленінградської області. Місто санкт-петербург вони зивають «неостолітто» або «п'єтері», - розповів дослідник спецслужб Володимир Цибулькін

Таке різноманіття та взаємна підтримка від іноземних добровольців свідчить про те, що Україна не залишена одна на один зі своїми проблемами. Солідарність і підтримка інших націй є важливим кроком у боротьбі за свободу та незалежність.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше