Документальний проєкт телеканалу 2+2 отримав спеціальну відзнаку журі кінофестивалю «Cinema for Victory»

Володарі неба
Документальний проєкт телеканалу 2+2 отримав спеціальну відзнаку журі кінофестивалю «Cinema for Victory»
Поширити в соціальних мережах:

Відкривав церемонію промовою член журі Шон Пенн…

Документальний проєкт «Володарі неба. На межі» автора та ведучого Максима Хотіленка, здобув максимальний бал та отримав спеціальну відзнаку фестивалю «Cinema for Victory». Оголосив та особисто вручив нагороду заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров.

Нагадаємо, «Володарі неба. На межі» - документальний проєкт, в якому українські військові льотчики вертольотів розказали про таємні повітряні спецоперації, проведені у перші місяці повномасштабної війни, та подробиці найризикованішої місії до Маріуполя. Прем'єра стрічки відбулася 24 лютого на телеканалі 2+2. 

Подивитися фільм можна за посиланням  

Кінофестиваль «Cinema for Victory» проходив з 23 лютого до 29 лютого. До конкурсної програми кінофестивалю увійшли 20 стрічок, які пройшли технічний відбір. 

Фільм-переможець конкурсної програми - «Довга  доба» режисера Алана Бадоєва.

Серед решти фільмів-учасників конкурсної програми журі виділило 7 номінантів, які здобули максимальний бал та отримали спеціальні відзнаки фестивалю.

Фільм «Володарі неба. На межі» зайняв другу сходинку за кількістю отриманих балів від журі.

«Ми щиро раді отримати державну нагороду такого рівня. Для нашої команди - це велика честь і мотивація працювати далі, - прокоментував автор та ведучий проєкту Максим Хотіленко -  Вдячний військовим, які відчайдушно борються за нашу свободу і за можливість знімати таке кіно».  

Автор проєкту «Володарі неба. На межі» Максим Хотіленко з військовими льотчиками вертольотів

Відкривав церемонію промовою член журі, голлівудський актор і режисер, володар «Золотого Глобуса» та двох «Оскарів», засновник благодійної організації CORE Шон Пенн:

«Я бачив всі стрічки кінофестивалю. Кожна з них надзвичайна. Кожна з них укріпила мою любов і моє замилування українським народом. Я не можу навіть уявити собі ту силу, ту міць, ту хоробрість, яка характеризує ваш народ. Я дякую вам за запрошення до участі в цьому кінофестивалі. Документальні стрічки так подібні на те, як ви щоденно стоїте за свободу своєї держави та один за одного. Кожна стрічка є індивідуальною, і вона нагадує людське серце. Ми бачимо хоробре кіно і я сподіваюся, що кожна з цих стрічок стане своєрідною капсулою часу і джерелом натхнення для прийдешніх поколінь. Все це вже є великою історичною людською перемогою».

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше