До дня українського добровольця телеканал 2+2 покаже новий серіал «Позивний «Тамада»

Анонси 2+2
До дня українського добровольця телеканал 2+2 покаже новий серіал «Позивний «Тамада»
Поширити в соціальних мережах:

Про веселого й безтурботного ведучого заходів, який став добровольцем ЗСУ…

14 березня о 20:00 на каналі 2+2 відбудеться прем’єра військової трагікомедії «Позивний «Тамада», про веселого й безтурботного ведучого заходів, який після початку повномасштабного вторгнення стає добровольцем ЗСУ.  

Головний герой серіалу Артем Дідов - майже сорокарічний ведучий весільних свят, баляндрасник і душа компанії. Він проживає веселе, безтурботне життя, перебиваючись випадковими заробітками. Перед війною втрачає все – від нього йде наречена, згодом він лишається без роботи. Напередодні війни Артем напивається і на ранок прокидається від вибухів та страшного похмілля.  

Розгублений та спустошений Артем розуміє, що несподівано війна стає для нього новою точкою відліку – моментом, з якого він може почати будувати себе заново. Вже в учбовій частині йому дають позивний «Тамада», спочатку як насмішку, але згодом в цьому позивному в промові побратимів стає все більше справжньої поваги. «Тамада» зовсім не з тих, хто народжений бути героєм, але змушений стати ним, хоча і ставиться до цього з посмішкою та гумором.  

Світлина зі знімань серіалу «Позивний «Тамада»

«Відверто кажучи, я трохи хвилювався, коли писав цей сценарій, саме в жанрі трагікомедії. Поставало багато запитань: а чи доречний зараз гумор? Чи сподобається історія військовим? Однак після того, як ми показали сценарій Володі Ращуку, відомому актору і військовому, який був в найгарячіших точках фронту і йому він сподобався, стало зрозуміло – ця історія має бути екранізована, – ділиться спогадами автор ідеї Артем Кобзан. – Цією історією нам ще раз хотілося б подякувати нашим воїнам. Якщо завдяки цьому серіалу хтось з них хоч на годину зуміє відволіктися та посміхнутися, значить ми писали його не дарма».

Актори Влад Писаренко, Володимир Ращук, Антон Соловей, Олександр Охрицький    

Головні ролі виконали відомі українські актори Володимир Ращук, Антон Соловей, Клавдія Дрозд, Роман Жиров, Влад Писаренко, Євген Капорін та інші.

Серіал «Позивний «Тамада» знято на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» (ДП «МПІУ»)

Проєкт знімали у жовтні 2023 року у Києві та області. Виробництво «Енержіфільм». Продюсери: Дмитро Сафановський, Вадим Червяков, Роман Омельчук. Автори ідеї: Артем Кобзан, Андрій Виштак. Сценарій: Артем Кобзан. Режисер: Олександр Сальников.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше