Україна майбутнього дивитися онлайн у високій якості на 1+1 video Україна майбутнього дивитися онлайн у високій якості на 1+1 video
)
Україна майбутнього. Переграти агресора
Україна майбутнього. Переграти агресора

«Україна майбутнього» - оригінальний документальний спецпроєкт про країни, які живуть по сусідству з агресорами, з року в рік потерпають від їхніх ракетних ударів і терористичних актів, але попри все відбудовуються й стають успішними, будучи прикладом для України. 
Ведучий проєкту та дослідник історії Руслан Шаріпов особисто поспілкувався з військовими, істориками, бізнесменами, експертами у сфері цифрових технологій й простими жителями цих країн, щоб відповісти на головне запитання – чи зможе Україна повторити унікальний досвід держав, які десятиліттями перебувають у стані воєн і конфліктів, проте не припиняють вражати світ своїми досягненнями. А також, як має змінитися і вже змінюється Україна, аби захистити себе від сусіда-терориста й мати шанс на благополучне майбутнє.
Виробництвом проєкту займався продюсер Акім Галімов. Режисер: Тетяна Шовкун. Оператор: Олександр Дмитрієв. 
Рік: 2023

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Як українці своєю стійкістю дивують ізраїльтян, яких важко чимось здивувати — дослідник історії Руслан Шаріпов
Переграти агресора: як Ізраїлю, Кувейту та Південній Кореї вдається успішно розвиватися та залишатися незалежними із божевільними сусідами?
На каналі 2+2 – прем’єра документального проєкту «Україна майбутнього. Переграти агресора»

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше