Іван Жилюк вперше розповів про нові стосунки, випробування війною та знімання у стрічці «Шлях»

Шлях
Іван Жилюк вперше розповів про нові стосунки, випробування війною та знімання у стрічці «Шлях»
Поширити в соціальних мережах:

Для актора знімання у цій стрічці стали найважчими в житті…

5 грудня, до Міжнародного дня волонтера, о 21:45 на телеканалі 2+2 відбудеться прем'єра чотирисерійної воєнної драми, в якій актор Іван Жилюк зіграв головну роль.

Іван Жилюк втілив талановитого перемовника та аналітика Олексія, який ще до повномасштабного вторгнення допомагав сім’ям, розділеним лінією фронту, повертав полонених і розшукував зниклих безвісти. Для досягнення поставлених цілей він не нехтував будь-якими зв’язками, бо його головна мета – допомогти. Однак у 2022 році, особисто зіштовхуючись зі звірствами російських окупаційних військ і переживаючи втрати, Олексій проходить власний шлях трансформації. Це відверта розповідь людини, яка під час війни проходить складні випробування на межі життя та смерті, викристалізовуючи власне ставлення й сенси. 

Для Жилюка знімання у цій стрічці стали найважчими в житті.

«Це були найважчі зйомки у моєму житті. Була дуже щільна зайнятість, фізичне навантаження: обстріли, сцени бійок, постійно треба було переносити людей, тягнути на собі. В одній зі сцен на мене начепили камеру вагою під 20 кілограмів, плюс обладнання, яке її тримає, а зверху був солдат в бронежилеті й зі зброєю. І це все я тягнув на собі по замерзлій землі, потім ми котились з пагорба. Цей сніг, перемішаний із землею, танув на мені, одяг ставав мокрим, брудним і холодним», - розповів Іван Жилюк в ексклюзивному інтерв’ю УНІАН.

вісв

Крім того, його героя голого катували на морозі, били трубою. Кілька разів актора реально зачепили по спині, трохи розсікло шкіру. За словами Івана, його особиста історія тісно переплітається з історією його героя. На початку повномасштабного вторгнення він так само їздив на окуповані території, щоб рятувати людей. 

«Ми просто робили те, що потрібно, не думали про страх. Іноді доводилося ночувати на окупованій території, не могли виїхати, іноді поверталися назад через обстріли. Свої телефони ми залишали на постах наших, брали з собою лише старі прості для зв’язку. Звісно, під дулами автоматів нас обшукували, перевіряли машини, вантаж, іноді забирали половину гуманітарки. Якось ми випадково наїхали на їхній міномет. Це був дуже напружений момент. Думав: все, нам кінець, що буде з тими людьми, які нас чекають? Але минулося. З того часу я вперше в житті почав палити, вже два роки не можу позбутися цієї звички», - поділився актор. 

Початок повномасштабного вторгнення актор застав в Києві, вже на другий день пішов до військкомату, проте отримав відмову. 

«Нам тоді сказали, що людей вистачає, якщо треба буде, то покличуть. Тому я вирішив зосередитись на тому, чим можу допомогти тут, в місті: ми почали організовуватись зі знайомими, на вулиці підвозили людей, готували коктейлі Молотова. Я не збирався нікуди їхати. Потім ми почали шити броніки, бо тоді важко було їх купити, й відправляли військовим», - каже Жилюк.

вв

Саме під час великої війни він зустрів нове кохання. Про це актор розповідає неохоче. Лише каже, що доля звела його з дівчиною, яка попросила вивезти з окупації її викладача. 

«Ми почали спілкуватися з приводу цього спочатку, а далі наше спілкування переросло в щось більше. Вона мені одразу сподобалась, хотів справити на неї враження, виглядати лицарем, тому трохи перебільшував історії про ці поїздки. Мабуть, це подіяло», - поділився актор.   

Також він вперше розповів про своє минуле. Іван виріс у Харцизьку, з дитинства його виховувала бабуся, яка й досі залишається на окупованій території. Саме вона була для Івана найбільшою підтримкою. 

«Вона зі мною співала, читала вірші, я перед нею виступав, вона була моїм найкращим і найвдячнішим глядачем, завжди посміхалася й раділа. Мені, малому, так хотілось її розрадити, викликати посмішку, щоб вона хоч на мить відчула себе щасливою. І коли це вдавалося, я сам був щасливим. І зараз у своїй професії мені хочеться викликати в людей такі щирі емоції, які отримувала бабуся від моїх домашніх концертів», - розповів Іван. 

Більше про виклики війни, зміни в житті актора та його мрії – читайте в інтерв’ю УНІАН. 

Не пропустіть прем’єру стрічки «Шлях» 5 грудня о 21:45 на телеканалі 2+2.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Українські морські дрони – секретна зброя, якою прагне заволодіти не лише ворог
Шокуюча таємниця древньої могили: скелет зібрали з кісток 7 людей, які жили з різницею у тисячі років
Шокуюча таємниця древньої могили: скелет зібрали з кісток 7 людей, які жили з різницею у тисячі років

Поховання археологи виявили ще у 1970-му році, а дослідження тривають й сьогодні…

Україна задає нові стандарти: як армії НАТО навчаються у ЗСУ?
Україна задає нові стандарти: як армії НАТО навчаються у ЗСУ?

В Альянсі високо оцінюють військову підготовку українців...

Очищення авто від снігу: 4 головних правила для водіїв взимку
Очищення авто від снігу: 4 головних правила для водіїв взимку

Дбайливий догляд – це інвестиція у майбутнє вашого автомобіля…

НАСА вперше передало відео через лазерний зв'язок на відстань 460 мільйонів кілометрів від Землі
Читати більше